Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska 4 czerwca w Radiu ZET. Wywiad w "Nie mam pytań" po godz. 17:00

1 min. czytania
02.06.2023 10:31

Dorota Szelągowska pojawi się w najbliższej audycji Szymona Majewskiego. W programie „Nie mam pytań” dziennikarka i projektantka wnętrz opowie słuchaczom m.in. o swojej najnowszej książce, programie „Totalne remonty Szelągowskiej” i życiu prywatnym. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 4 czerwca po godz. 17:00. 

Dorota Szelągowska Radio ZET
fot. Radio ZET

Dorota Szelągowska 4 czerwca w Radiu ZET. Wywiad w "Nie mam pytań" po godz. 17:00

Dorota Szelągowska podbiła serca widzów m.in. programem „Totalne remonty Szelągowskiej”, w którym pomaga Polakom wyremontować i urządzić ich mieszkania. W maju jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych wydała swoją nową książkę ”Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle”. O niej i nie tylko opowie w Radiu ZET.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Dorotą Szelągowską w niedzielę, 4 czerwca w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Redakcja poleca

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Katarzyny Nosowskiej: