Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow, Agnieszka Chylińska i Jax Jones. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

2 min. czytania
29.08.2023 16:47
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Darii Zawiałow, Agnieszki Chylińskiej, a także Jax Jonesa. Nie możesz ich przegapić!

Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Daria Zawiałow, Agnieszka Chylińska i Jax Jones

Daria Zawiałow – „Z Tobą na chacie”

O nowym singlu „Z Tobą na chacie” Daria Zawiałow opowiedziała w Radiu ZET, gdzie świętowaliśmy jej 31. urodziny. W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim podzieliła się pewną refleksją na temat swojego obecnego życia.

– Kończę 31 lat. Wydaje mi się, że jestem na takim etapie w swoim życiu, że chcę mieć już dom. Potrzebuję stabilizacji, chciałabym trochę wyhamować i odpocząć. Mówię oczywiście o życiu prywatnym, a nie zawodowym. O tym jest ten numer. Bazując na moich doświadczeniach z ostatniego roku, mam tylko takie przemyślenie w głowie. To jest ten moment. (…) Całe życie zapierałam się rękami i nogami, że nigdy nie będę mieszkać w domu. Nie przepadałam za dużymi przestrzeniami. Muszę być w środku miasta. Będę na zawsze mieszkać w mieszkaniu. A teraz… To jest piosenka dla trzydziesto- i czterdziestolatków, którzy wylewają fundamenty – powiedziała Zawiałow na naszej antenie.

Oglądaj

Agnieszka Chylińska – „Kochaj ją”

Agnieszka Chylińska wybrała kolejny poruszający singiel z najnowszej płyty „Never Ending Sorry”.

– Gdy wygasają zakochanie i namiętność, a my czujemy się bardziej użyci niż kochani, czas na prawdę. Prawdę często bolesną, taką, której nie chce się uznać, zobaczyć i przyjąć. Wtedy nadchodzi chwila wyboru. Możemy dalej żyć w mydlanej bańce naszych wyobrażeń, by nie musieć cierpieć. Możemy też dojrzeć, nabrać powietrza w piersi i powiedzieć NIE. Do tego potrzeba odwagi, ale też czasu i poznania siebie na tyle, by w końcu siebie...pokochać. W prawdzie.

Oglądaj

Jax Jones & Fireboy DML – „Me and My Guitar”

Popularny brytyjski DJ, producent i multiinstrumentalista Jax Jones zaprosił tym razem do współpracy nigeryjskiego króla afro-popu, czyli Fireboya DML. Utwór opowiada o nowej drodze Jonesa do odkrywania muzyki.

– Po raz pierwszy wykorzystuję w swojej muzyce własną historię. Po raz pierwszy śpiewam, ponieważ chcę znaleźć nowe sposoby na nawiązanie kontaktu z moimi fanami. Będąc artystą, który od przeszło 10 lat odnosi sukcesy w muzyce, ważne jest dla mnie, aby próbować nowych rzeczy i kreatywnie się rozwijać. Używam gitary klasycznej do pisania piosenek od 15 lat i o tym właśnie jest ten kawałek – o młodym Jaxie Jonesie próbującym spełnić marzenia. Kiedy wysłałem go do Fireboya, natychmiast mu się spodobał. Wniósł do niego niesamowitą i autentyczną energię. Mój ojczym jest Nigeryjczykiem, więc sama możliwość etnicznego połączenia się z piosenką z Fireboyem była świetna.

Oglądaj