Obserwuj w Google News

Calvin Harris & Ellie Goulding i Aden Foyer. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

1 min. czytania
03.04.2023 14:22
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy najgorętsze muzyczne nowości. Calvin Harris i Ellie Goulding po raz kolejny połączyli siły, prezentując singiel w klimacie trance zatytułowany „Miracle”. Utwór „The Ballet Girl” Adena Foyera podbił już serca użytkowników TikToka, a teraz pora na słuchaczy Radia ZET.

Calvin Harris Ellie Goulding
fot. mat. prasowe

Calvin Harris & Ellie Goulding – „Miracle”

Calvin Harris i Ellie Goulding współpracowali już niejednokrotnie. Na swoim koncie mają przeboje „I Need Your Love” i „Outside”.

Ich najnowszy wspólny singiel „Miracle” to prawdziwy powrót do brzmień lat dziewięćdziesiątych, a dokładniej do muzyki trance, która królowała wtedy na europejskich parkietach. To będzie wielki przebój tegorocznej wiosny?

Aden Foyer – „The Ballet Girl”

Aden Foyer, znany wcześniej jako Jonas Aden, powrócił do świata muzyki po blisko dwuletniej przerwie. Norweski wokalista, autor tekstów, DJ i producent zdecydował się zniknąć z branży, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne, odpocząć i poszukać nowych inspiracji. Wyprowadził się z miasta i zamieszkał w chatce w lesie, co można zobaczyć w oficjalnym teledysku.

„The Ballet Girl” otwiera nowy rozdział w karierze artysty, który zapowiada jego debiutancką EP-kę. Norweg odszedł od muzyki elektronicznej i poszedł w zupełnie inną stronę.