Obserwuj w Google News

BRIT Awards 2023 w Londynie z Radiem ZET. Będziemy na gali pełnej gwiazd muzyki!

2 min. czytania
10.02.2023 11:34
Zareaguj Reakcja

BRIT Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży muzycznej. O zdobyciu nagrody brytyjskiego przemysłu fonograficznego marzy wielu artystów. Tegoroczna gala odbędzie się już 11 lutego, a pojawią się na niej m.in. Harry Styles, Lewis Capaldi i Sam Smith. Nie zabraknie tam też Radia ZET!

Brit Awards 2023
fot. shutterstock.com / rafapress

BRIT Awards 2023 już w sobotę, 11 lutego. Na gali w londyńskiej The O2 Arena, która rozpocznie się o godz. 21:30 czasu polskiego, wystąpią m.in. Harry Styles, Lizzo, David Guetta, Sam Smith czy Lewis Capaldi, a wśród nominowanych nie brakuje największych gwiazd muzyki – Eda Sheeran, Duy Lipy, Beyonce, OneRepublic czy Taylor Swift. W tym roku wyjątkową relację z imprezy usłyszą słuchacze Radia ZET.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Radio ZET na BRIT Awards 2023 w Londynie. "Król jest jeden, a na imię mu Harry Styles"

BRIT Awards 2023 w Londynie z Radiem ZET. Będziemy na gali pełnej gwiazd!

Radio ZET będzie obecne na rozdaniu jednych z najważniejszych nagród muzycznych na świecie, czyli BRIT Awards 2023. Przyznawane od 1977 roku wyróżnienie otrzymali w przeszłości m.in. David Bowie, Annie Lennox, Elton John, Spice Girls, George Michael, Prince, Amy Winehouse, Michael Jackson czy Queen, a absolutnym rekordzistą w liczbie zdobytych statuetek jest Robbie Williams – zgarnął ich dotąd 13.

Przez cały weekend będziecie mogli posłuchać ekskluzywnych relacji Magdy Barczyk prosto z Londynu. Nasza wysłanniczka przybliży Wam dokładnie tę prestiżową galę i opowie o tym, jak od kuchni wygląda to kultowe wydarzenie. To wyjątkowy moment, ponieważ nigdy dotąd na BRIT Awards nie pojawił się dziennikarz z Polski.

Słuchaj Radia ZET online

BRIT Awards 2023: kto wystąpi na gali w Londynie?

Podczas gali BRIT Awards nagradzani są zarówno brytyjscy, jak i zagraniczni artyści. Od 2022 roku organizatorzy zdecydowali się na rewolucyjne zmiany i zrezygnowali z kategorii z podziałem na płeć, aby doceniać twórców „wyłącznie za ich muzykę i pracę”.

Kto wystąpi na BRIT Awards 2023?

  • Harry Styles
  • Lewis Capaldi
  • Sam Smith & Kim Petras
  • David Guetta, Becky Hill & Ella Henderson
  • Cat Burns
  • Lizzo
  • Wet Leg
  • Stormzy
  • Flo

Gala BRIT Awards 2023 rozpocznie się w sobotę o godz. 21:30 czasu polskiego. Transmisja wydarzenia będzie dostępna w internecie - na oficjalnym kanale Brit Awards w serwisie YouTube.

Redakcja poleca