Obserwuj w Google News

Wielka niespodzianka dla Kamrada. Autor hitu „I Believe” odebrał złotą płytę w Radiu ZET

2 min. czytania
24.01.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Kamrad pojawił się w Radiu ZET, gdzie wziął udział w nagraniu minikoncertu w ramach słynnego cyklu „ZET Akustycznie”. W trakcie wizyty w naszym studiu przygotowaliśmy dla niego bardzo miłą niespodziankę. Wręczyliśmy mu złotą płytę za wielki przebój „I Believe”.

Kamrad Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamrad to 25-letni artysta z Niemiec, który ma polskie korzenie. To właśnie z naszego kraju pochodzą jego rodzice i dziadkowie. Początki jego kariery muzycznej kariery nie należały jednak do najłatwiejszych, a sam twórca doświadczył zarówno wzlotów, jak i upadków. Wydał debiutancką płytę i supportował koncerty Nico Santosa czy Sunrise Avenue, ale rozstał się także z wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, żeby pomóc mu w rozwoju kariery.

Ola wygrała bilety na koncert Ellie Goulding w Londynie! "Nigdy nie byłam w Anglii"

Kamrad otrzymał złotą płytę w Radiu ZET za przebój „I Believe”

Mimo niełatwych początków Kamrad może dziś pochwalić się przebojem „I Believe” nie tylko podbiło serwisy streamingowe, ale także stało się wielkim viralem na TikToku. Utwór zrobił również wrażenie na polskich słuchaczach i stał się prawdziwym hitem w naszych rozgłośniach radiowych, wspinając się na sam szczyt listy Airplay.

Kamrad gościł ostatnio w Radiu ZET, gdzie nagrał specjalnie dla naszych słuchaczy sesję w ramach cyklu „ZET Akustycznie”. Premiera minikoncertu już wkrótce.

Podczas nagrań czekała na niego niespodzianka. Artysta otrzymał swoją pierwszą złotą płytę w Polsce za singiel „I Believe”. 25-latek nie krył zaskoczenia.

 Wow, ale super. Bardzo Wam dziękuję.

Redakcja poleca
Kamrad Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamrad i nowy singiel „Feel Alive”

Po wielkim sukcesie „I Believe” Kamrad podzielił się ze słuchaczami zupełnie nową piosenką „Feel Alive”, którą potwierdza, iż obecnie jest bardzo szczęśliwy. Jak sam przyznaje, w końcu czuje, że żyje.

Nigdy nie bawiłem się tak dobrze przy tworzeniu muzyki – mówi szczerze Kamrad.

Redakcja poleca