Obserwuj w Google News

Ola wygrała bilety na koncert Ellie Goulding w Londynie! "Nigdy nie byłam w Anglii"

2 min. czytania
27.01.2023 22:00
Zareaguj Reakcja

Tylko w Radiu ZET można było wygrać bilety na wyjątkowy koncert Ellie Goulding w kultowym klubie w Londynie. Za nami konkurs pełen niesamowitych emocji. Jak zawsze zwycięzca mógł być tylko jeden. Słuchaczka Ola pokonała w wielkim finale drugą uczestniczkę i po raz pierwszy w swoim życiu wybierze się do Anglii. "To podwójna euforia" - mówi zwyciężczyni.

Ellie Goulding
fot. mat. prasowe

Ellie Goulding to topowa gwiazda muzyki pop. Hity „Lights”, „Love My Like You Do” czy najnowszy „All By Myself” mają mnóstwo fanów na całym świecie, również w Polsce. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowej płyty artystki Radio ZET przygotowało dla słuchaczy niesamowitą niespodziankę – konkurs, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Londynu na lutowy koncert Ellie Goulding. 

Redakcja poleca

Koncert Ellie Goulding z Radiem ZET. Słuchaczka Ola wygrała wyjazd do Londynu

8 lutego Ellie Goulding wystąpi w kultowym klubie Koko w Londynie. Na to wyjątkowe wydarzenie od dawna nie ma już biletów, ale dzięki Radiu ZET jedna z naszych słuchaczek znajdzie się w gronie 1400 szczęśliwców, którzy będą mogli usłyszeć przedpremierowo najnowsze utwory gwiazdy z albumu „Higher Than Heaven”. Płyta ukaże się już 24 marca.

W wielkim finale naszego konkursu, który odbył się w piątek w programie „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra”, zmierzyły się Ola z Częstochowy i Ola z Kielc. Słuchaczki tak dobrze poradziły sobie z pytaniami konkursowymi, że potrzebna była dogrywka. Ostatecznie wygrała ją uczestniczka z województwa śląskiego. Zwyciężczyni nie kryła ogromnej radości.

Nigdy nie byłam w Anglii. Podwójna euforia. Zabieram męża i lecimy! - powiedziała na antenie Ola z Częstochowy, która otrzyma od nas podwójny bilet z zapewnionym przelotem do Londynu i hotelem.

Konkurs Ellie Goulding Radio ZET
fot. Radio ZET

5 przebojów Ellie Goulding, które uwielbia cały świat

Udział w koncercie Ellie Goulding to gwarancja świetnej zabawy w rytm najpopularniejszych hitów. 36-latka dobrze wie, jak stworzyć naprawdę dobry przebojów. Dziś przypominamy kilka utworów Brytyjki, które uwielbia cały świat.