Obserwuj w Google News

Agnieszka Kołodziejska szaleje ze zwycięzcami „Tańca z gwiazdami”. Dali taneczny popis [WIDEO]

2 min. czytania
04.11.2022 13:37
Zareaguj Reakcja

llona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali „Taniec z gwiazdami”. Zwycięzcy pojawili się w Radiu ZET, gdzie udzieli krótkiego wywiadu Agnieszce Kołodziejskiej. To jednak nie koniec. Razem z prowadzącą „Dzieję się” zatańczyli do przeboju Beyonce. Ale dali czadu!

Agnieszka Kołodziejska llona Krawczyńska i Robert Rowiński
fot. Radio ZET

Taniec z gwiazdami za nami. 13. edycję programu wygrali llona Krawczyńska i Robert Rowiński, którzy po emocjonalnym finale wpadli z krótką wizytą do Radia ZET.

Redakcja poleca

Agnieszka Kołodziejska tańczy z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim [WIDEO]

Agnieszka Kołodziejska skorzystała z okazji i zaprosiła do tanecznej zabawy zwycięzców „Tańca z gwiazdami”. Wspólnie zatańczyli do hitu „CUFF IT” Beyonce, który od wielu tygodni podbija serwis TikTok. Wyszło znakomicie!

llona Krawczyńska w wywiadzie z Radiem ZET opowiedziała o wrażeniach po udziale w „Tańcu z gwiazdami”.

– Nie jesteśmy chyba aż tak bardzo wykończeni. Ani fizycznie, ani psychicznie. To był dla nas bardzo fajny czas. Robert jest wymagającym nauczycielem, ale przy tym wszystkim jest człowiekiem z ogromnym dystansem i żartem, więc nie byłam zmęczona psychicznie treningami. Cały czas chciało się więcej.

Jaki jest przepis na sukces i końcowe zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami”? Popularna polska influencerka podzieliła się swoimi przemyśleniami.

 Trzeba się polubić. Wydaje mi się, że to jest klucz. Jeśli między uczestnikiem a tancerzem jest taka fajna chemia, to chce się po prostu. Ludzie naprawdę zauważyli w nas tę energię, sympatię.

Agnieszka Kołodziejska jak Beyonce? Taneczne szaleństwo na korytarzach Radia ZET [WIDEO]

Dzięki udziałowi w programie Ilona Krawczyńska cieszy się jeszcze większą popularnością. Nie jest jednak zainteresowana byciem częścią świata celebryckiego.

– Nie jestem człowiekiem, który się nadaje do show-biznesu. Nie chcę istnieć w portalach plotkarskich. Poszłam do „Tańca z gwiazdami”, bo chciałam nauczyć się tańczyć, a nie stać się gwiazdą czy celebrytką. Jestem ostatnia, żeby stać w kolejce do czegoś takiego.