Obserwuj w Google News

Krystyna Janda w czwartek w „Dzień Dobry Bardzo”. Legenda polskiego kina poprowadzi audycję

1 min. czytania
12.10.2022 16:21
Zareaguj Reakcja

Krystyna Janda dołącza do ekipy Radia ZET… na jeden dzień. Legenda polskiego kina i teatru będzie współprowadzącą czwartkowego „Dzień Dobry Bardzo”. Słynna aktorka dołączy do Marka Starybrata i razem z nim poprowadzi poranny program. Szykuje się duet pełen niespodzianek. Słuchaj Radia ZET od godz. 5:30!

Krystyna Janda
fot. Beata Zawadzka/East News

Krystyna Janda to kolejny zaskakujący gość porannego programu Radia ZET. Znana z filmów „Przesłuchanie” czy „Człowiek z marmuru” aktorka przejmie stery w „Dzień Dobry Bardzo”.

Redakcja poleca

Krystyna Janda pojawi się w czwartek w „Dzień Dobry Bardzo”

Marek Starybrat może liczyć na wyjątkowe towarzystwo w czwartkowym „Dzień Dobry Bardzo”. Tym razem poprowadzi program wspólnie z Krystyną Jandą, która zasiądzie przed naszym mikrofonem i będzie budzić słuchaczy Radia ZET.

Zacznij dzień razem z nami. Słuchaj programu „Dzień Dobry Bardzo” w godzinach 5:30-9:00.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

To nie koniec wyjątkowych współprowadzących w „Dzień Dobry Bardzo”. Wkrótce w programie pojawią się kolejni goście. Kto? Słuchaj Radia ZET.

We wtorkowy poranek słuchaczy Radia ZET czekała spora niespodzianka. Przed mikrofonem pojawił się Szymon Majewski, który wsparł Marka Starybrata w poprowadzeniu prognozy pogody. Skomentował również nową power couple w polskim show-biznesie. O kogo chodzi? Zobacz poniżej: