Obserwuj w Google News

Grzegorz Hyży gościem w Radiu ZET po godz. 21:00. Piątkowa premiera singla "Sztos"

1 min. czytania
04.11.2022 09:42
Zareaguj Reakcja

Grzegorz Hyży pojawi się w piątek w Radiu ZET. Wokalista będzie gościem wieczornego programu „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra” po godz. 21:00. Wcześniej, bo już po godz. 13:00, na antenie Radia ZET zaprezentujemy premierowo jego najnowszy singiel „Sztos”. O czym jest nowy utwór?

Grzegorz Hyży
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk

Grzegorz Hyży wie, jak podbić listy przebojów. Jego niedawny singiel „Kochanie to ja!” wciąż cieszy się ogromną popularnością, ale artysta ma już dla swoich fanów gorąco nowość. Nowy utwór „Sztos” właśnie trafił do internetu, a już w piątek wieczorem Grzegorz Hyży opowie o nim w audycji Marcina Wojciechowskiego.

Redakcja poleca

Grzegorz Hyży i nowy singiel „Sztos”. Wokalista pojawi się w Radiu ZET

Nowy singiel „Sztos” zaskakuje synthpopowym brzmieniem. Grzegorz Hyży stworzył tekst wraz z Arkiem Sitarzem z grupy Rasmentalism.

Utwór nawiązuje do miłości, bliskości i chęci uwolnienia się od przeszłości. W nowej piosence wokalista próbuje wyrazić uczucia i potrzeby, które nie zawsze są proste do nazwania.

10 listopada ukaże się teledysk promujący nowy singiel. Autorką czarno-białego klipu jest Olga Czyżykiewicz. Zdjęcia powstały na warszawskim Powiślu.