Obserwuj w Google News

Ania Dąbrowska w szczerym wyznaniu. Jak według niej wygląda idealny związek?

2 min. czytania
03.11.2022 16:40

Ania Dąbrowska gościła w programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”. Piosenkarka opowiedziała słuchaczom Radia ZET nie tylko o swojej najnowszej muzyce i zbliżającej się premierze kolejnej płyty, ale również otworzyła się na temat randkowania i związków.

Ania Dąbrowska Radio ZET
fot. Radio ZET

Ania Dąbrowska ma na swoim koncie mnóstwo hitów. "Porady na zdrady (Dreszcze)”, „Z Tobą nie umiem wygrać”, „Serce nie sługa” czy „Nieprawda” podbiły serca słuchaczy Radia ZET. Artystka powróciła właśnie z nowym singlem „Ktoś inny”.

Ania Dąbrowska zdradza, o czym jest jej nowy singiel. „Czasami można się tak pomylić”

Ania Dąbrowska w Radiu ZET o randkowaniu i związkach

Ania Dąbrowska pozwoliła sobie na bardzo szczere wyznanie. W rozmowie z Radiem ZET przyznała, że miała okazję randkować przez internet.

To było o tyle fajne, że mogłam poczuć taką anonimowość – wyznała.

Wokalistka podzieliła się także swoją opinią na temat idealnego związku. Jak według niej wygląda?

 Kiedy mieszka ktoś gdzieś indziej, ja gdzieś indziej i spotykamy się raz na tydzień. To jest idealny związek. Nie wchodzimy sobie na głowę, tęsknimy za sobą i nie mamy szansy szybko tego spalić niezręcznymi sytuacjami w domu – powiedziała szczerze.

Redakcja poleca

Ania Dąbrowska o nowej płycie. Kiedy premiera?

„Ktoś inny” to pierwsza zapowiedź zupełnie nowej płyty Ani Dąbrowskiej. Piosenkarka zdradziła na naszej antenie, że album ukaże się w marcu przyszłego roku. Za jego produkcję odpowiada Grzegorz Rdzak, z którym artystka nie współpracowała przy wcześniejszych krążkach.

Poznaliśmy się w Opolu, gdzie byłam zaproszona do jury piosenki debiutanckiej artystów, którzy zgłaszali się z całej Polski. On był aranżerem tych utworów i odpowiadał za wartość sceniczną. Też był w tym jury. Miałam okazję spędzić z nim trochę czasu, pogadać, posłuchać. (…) Bardzo mnie zainspirował. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądała moja płyta.

Redakcja poleca

Ania Dąbrowska zdradziła również kilka szczegółów na temat nadchodzącego albumu. Wszystko wskazuje na to, że płyta zaskoczy brzmieniowo wielu słuchaczy.

Będzie trochę inna od takich moich radiowych piosenek, które były singlami. Ciągnie mnie bardziej w nostalgiczną stronę. W stronę tego, co robiłam wcześniej, szczególnie na pierwszej i drugiej płycie. Bardzo chciałabym się zagłębić jeszcze raz w takie mroczniejsze emocje. Klimaty, które będą trochę bardziej emocjonalne.