Obserwuj w Google News

Agnieszka Żulewska o opiniach na swój temat. Tak reaguje na złośliwe komentarze

1 min. czytania
02.11.2022 12:34

Agnieszka Żulewska gościła w programie „Nie mam pytań”. W trakcie wizyty nie zabrakło rozmów o serialu „Wielka woda”, w którym aktorka gra główną rolę. Szymon Majewski poruszył także ważny temat szufladkowania. Gwiazda hitu Netflixa wyznała, jak reaguje na różne opinie na swój temat.

Agnieszka Żulewska Radio ZET
fot. Radio ZET

Agnieszka Żulewska podbija serca polskich widzów występem w " Wielkiej wodzie", polskim serialu Netflixa inspirowanym wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia w Polsce. Aktorka zasłynęła również rolami w filmach i serialach, m.in. "Chemia", "Rojst", "Ślepnąc od świateł" czy "Demon".

Agnieszka Żulewska ujawnia nieznane kulisy „Wielkiej wody”. Tego nie było widać na ekranie

Agnieszka Żulewska w Radiu ZET o opiniach na swój temat. Tak reaguje na komentarze

Szymon Majewski zapytał Agnieszkę Żulewską, jak radzi sobie z nie zawsze miłymi opiniami na swój temat. Zwrócił uwagę na to, że niektórzy internauci lubią szufladkować i porównują aktorkę m.in. do posągowej postaci.

Spoko. Rozumiem, że można tak myśleć. Też tak czasem widzę siebie w taki sposób. Jestem taka mocno symetryczna. Jak najbardziej można tak powiedzieć. Też czuję, że czasami jestem takim chodzącym posągiem – powiedziała szczerze i dodała: „To ma swoje dwie strony. Posągowa, czyli że ma w sobie jakąś szlachetność, a z drugiej strony, że nie ma tam życia. To nieprawda”.

Poniżej możesz posłuchać pełnej rozmowy z Agnieszką Żulewską. Słuchaj audycji „Nie mam pytań” w każdą niedzielę w godz. 17:00-19:00.