Obserwuj w Google News

Brat zaginionego aktora nie ma złudzeń: "W głebi serca wiem, że odszedł"

2 min. czytania
25.01.2023 17:15
Zareaguj Reakcja

Po prawie dwóch tygodniach od zaginięcia Juliana Sandsa, jego brat - Nick, pogodził się ze śmiercią aktora. Zdaje sobie sprawę, że artysta po tak długim czasie może od dawna nie żyć.

Julian Sands
fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

13 stycznia 2023 roku Julian Sands został uznany za zaginionego. Udał się na wycieczkę w okolicach Mount Baldy w górach San Gabriel niedaleko Los Angeles w Kalifornii. Od tego czasu nie daje znaku życia. Brat aktora obawia się, że stało się najgorsze.

Julian Sands nie żyje?

Zaginięciem brytyjskiego aktora żyje cały świat. Od ponad 10 dni trwają wzmożone poszukiwania Sandsa. Niestety na razie są bezskuteczne.

Redakcja poleca

Jak podaje Independent, brat artysty - Nick Sands w rozmowie z "Craven Herald" powiedział, że pogodził się ze śmiercią aktora. Zdaje sobie sprawę, że znalezienie osoby zaginionej w zdradzieckich górach po niemal dwóch tygodniach poszukiwań graniczy z cudem.

Nie został jeszcze uznany za zaginionego uznanego za zmarłego, ale w głębi serca wiem, że odszedł. Jednak istnieje rywalizacja między rodzeństwem i byłoby to całkiem w jego stylu, gdyby nagle się pojawił i udowodnił mi, że się mylę.

Zespoły poszukiwawczo-ratownicze z biura szeryfa San Bernardino rozpoczęły akcję ratunkową w rejonie gór San Gabriel. Dwa dni po zaginięciu telefon Sandsa był jeszcze aktywny. Prawdopodobnie później rozładowała się bateria aparatu. Obszar, na który wybrał się Sands został dotknięty gwałtowną burzą i silnymi wiatrami. Warunki pogodowe skomplikowały poszukiwania, a zagrożenie lawinowe zmusiło część ekspedycji do zawieszenia działania. Brat aktora zdradził, że pasmo górskie w okolicach Los Angeles w ciągu ostatnich kilku dekad stało się ulubionym miejscem Sandsa.

Redakcja poleca

Julian Sands: gdzie grał zaginiony aktor?

Sands urodził się 4 stycznia 1958 roku w Otley w Anglii. Ukończył Central School of Speech and Drama w Londynie. Początkowo występował na deskach Forum Theatre Company. Przed kamerami wystąpił po raz pierwszy w filmie "Parada szeregowców" z 1982 roku. Grał też w miniserialu "A Married Man" u boku Anthony'ego Hopkinsa. Wśród filmów z udziałem Sandsa znalazły się takie tytuły jak "Pola śmierci", "Pokój z widokiem", "Romans w Orient Expressie 125", "Czarnoksiężnik", "Arachnofobia", "Zostawić Las Vegas", "Gwiezdne wrota", czy "24 godziny".

RadioZET.pl/Independent