Obserwuj w Google News

Zwyciężczyni „Milionerów” spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się nowym mieszkaniem

Sylwia Wamej
1 min. czytania
04.06.2019 11:46
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała kilka miesięcy temu milion złotych w programie „Milionerzy”. Zwyciężczyni programu spełniła swoje marzenie. Na co przeznaczyła wygraną?

Katarzyna Kant-Wysocka
fot. Instagram.com/ dobrzewychowana

Katarzyna Kant-Wysocka pochwaliła się wygraną w „Milionerach”

Katarzyna Kant -Wysocka w marcu tego roku zwyciężyła w  „Milionerach”. Zwyciężczyni show TVN w rozmowie z Hubertem Urbańskim mówiła, że wygraną chciałaby przeznaczyć na kupno mieszkania z widokiem na Zatokę Gdańską. Jak powiedziała, tak zrobiła, a nagrodą pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych.

„Nie ma mebli, ale jest szczęście. Moje miejsce na ziemi” – napisała Kant-Wysocka, pozując w nowym lokum. Katarzyna Kant-Wysocka podkreśliła, że program zmienił jej życie. „W przeddzień odbioru kluczy do nowego mieszkania kończy się wiosenny sezon Milionerów. Nigdy bym nie pomyślała, że moje życie odmieni teleturniej. Warto marzyć i warto próbować spełniać marzenia!” – napisała.

Katarzyna Kant-Wysocka. Kim jest zwyciężczyni „Milionerów”?

Katarzyna Kant-Wysocka pochodzi z Gdańska. Hubert Urbański w programie tak mówił o zwyciężczyni „Milionerów”: „Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znająca biegle łacinę i grekę”. Sama zainteresowana na co dzień pracuje w marketingu. Prowadzi również bloga dobrzewychowana.pl. Na jej stronie można znaleźć wpisy dotyczące savor-vivru, społeczeństwa, mody, urody czy lifestyle.

„Mam na imię Katarzyna. Moją pasją jest savoir-vivre. Uwielbiam pisać o etykiecie – zarówno towarzyskiej jak i biznesowej. Kocham także modę vintage i klasyczną elegancję. Chciałabym bardzo, by dbałość o detale i dobre maniery stała się modna” –  czytamy na blogu Katarzyny Kant-Wysockiej.

 

RadioZEt.pl/ SW