Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 247 - STRESZCZENIE. Halit przyłapuje Yildiz na szaleństwach [28.06]

1 min. czytania
28.06.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 247. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 247 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 247. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 247: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 247. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit przyłapuje Yildiz i pozostałe domowniczki na szaleństwach w sukniach ślubnych. Chce zrobić kompromitujące zdjęcia Yildiz. Tymczasem Zehra przekazuje Asuman pieniądze z inwestycji. Ender przeprasza Aysel. Yildiz chce, by Kayabył świadkiem na jej ślubie.

"Zakazany owoc", odcinek 247: Gdzie i kiedy oglądać?

247. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 28 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP