Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 215 - STRESZCZENIE. Sahika jest winna śmierci Nadira? [12.05]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
11.05.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 215. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 215 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 215. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 215: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 215. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Na ceremonii pogrzebowej Nadira okazuje się, że jego żoną jest Sahika. Ender i Yildiz podejrzewają, że to właśnie ona odpowiada za jego śmierć. Lila i Zehra decydują się na podjęcie poszukiwań pracy. Tymczasem Ender i Caner przeszukują dom Nadira w poszukiwaniu dowodów na morderstwo. Sąsiadka Sitkiego okazuje zainteresowanie Halitem.

"Zakazany owoc", odcinek 215: Gdzie i kiedy oglądać?

215. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 12 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP