Obserwuj w Google News

TVN robi nietypowy program randkowy. Będą swatać hotelarzy z klientami

2 min. czytania
11.07.2024 12:23

Niektórzy twierdzą, że miłość przychodzi niespodziewanie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by jej trochę pomóc. Twórcy nowego programu randkowego TVN – „B&B Love” – mają na to pewien sposób. Nowy format niedługo pojawi się na antenie stacji.

B&B Love w TVN
fot. Materiały prasowe/TVN, Pawel Wodzynski/East News

Randkowy program „B&B Love” w TVN

Kolejne reality show trafi na ekrany. TVN szykuje nową propozycję dla fanów programów randkowych. „B&B Love” skupi się na osobach prowadzących hotele i inne obiekty typu „bed and breakfast” poza Polską. „Bohaterowie prowadzący obiekty Bed & Breakfast to odważne osoby, które zdecydowały się opuścić Polskę i z sukcesem rozkręcić własne biznesy hotelarskie za granicą. Mając za sobą wiele przeżyć i różne związki, teraz szukają tego, co najważniejsze – prawdziwej miłości” – czytamy w informacji stacji. Właściciele obiektów noclegowych będą próbowali znaleźć miłość wśród swoich klientów. Potencjalne „drugie połówki” będą dzielić z nimi mieszkanie, obowiązki i jednocześnie poznawać kraj, w którym zamieszkają.

„B&B Love” ma różnić się od znanych widzom formatów randkowych. „To nie jest kolejny randkowy program o niekończących się romantycznych piknikach i wypadach na plaże. To historia relacji w prawdziwym życiu, gdzie codzienność rzadko ustępuje miejsca bajce. Połączy ich decyzja, czy rozpocząć wspólne życie. Kto zostanie tylko gościem, a kto będzie miał odwagę zameldować się na stałe?” – przekazała stacja TVN.

Kiedy premiera „B&B Love” w TVN?

Ukończono prace nad pierwszym sezonem show. Program ma pojawić się na antenie TVN tej jesieni. Nie ujawniono jednak, w jakich godzinach będzie emitowany.

Źródła: Radio ZET/TVN

Nie przegap