Obserwuj w Google News

„Ludzie i bogowie” - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Martel torturowany. Czy zdradzi kolegów? [25.10]

2 min. czytania
12.10.2020 10:31
Zareaguj Reakcja

„Ludzie i bogowie” to nowy historyczny serial Telewizji Polskiej, który szturmem zaskarbił sobie serca polskich widzów. Kolejne odcinki, emitowanej co niedziela produkcji, zaskakują zwrotami akcji oraz interesującym oddanie realiów wojennych. Co wydarzy się w najbliższym odcinku serialu „Ludzie i Bogowie”? Gdzie i kiedy oglądać 7. odcinek?

„Ludzie i bogowie” - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Martel torturowany. Czy zdradzi kolegów? [25.10]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Ludzie i bogowie” – streszczenie 7. odcinka. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu " Ludzie i bogowie"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Ludzie i bogowie" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Ludzie i bogowie” – odcinek 6 "Śmierć i medycyna" – streszczenie [18.10]

„Ludzie i bogowie”, odcinek 7 – streszczenie epizodu

Streszczenie 7. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco: 

Porucznik Martel zostaje zdradzony przez Zajdera. W wyniku tego wydarzenia, mężczyzna trafia na Szucha, gdzie jest torturowany. Tortury trwają tak długo i są tak bolesne, że Martel ostatecznie zgadza się na współpracę, byle tylko oprawcy dali mu spokój. Po wypuszczeniu z więzienia, od razu kontaktuje się z przedstawicielami podziemia. Członkowie oddziału „Pazur” domyślają się jednak, że zastawiono na nich w ten sposób zasadzkę.

Róża, przerażona ostatnimi wydarzeniami, zdradza Jadwidze, że Dager zabił szmalcownika oraz Łokietka, autora donosu na Komanów. Jadwiga podziela przerażenie dziewczyny.

Następnie Róża zdobywa adres Zajdera. Dager i Portos postanawiają wymierzyć karę zdrajcy. Gdy dostaję się do mieszkania mężczyzny i już mają wykonać wyrok, Dager zmienia zdanie. Sugeruje Onyksowi, aby odwołać akcję i załatwić Niemców, którzy są przecież prawdziwymi wrogami.

„Ludzie i bogowie”, odcinek 7 – gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „Ostatni skok” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 11 października o godzinie 20.15. Nowe odcinki są też dostępne na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Wojenne dziewczyny, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu TVP? [DATA PREMIERY] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl