Obserwuj w Google News

Zalia szczerze o związku z raperem Szczylem. „To wyszło zupełnie naturalnie”

2 min. czytania
13.04.2023 11:20
Zareaguj Reakcja

Zalia podbija polską scenę muzyczną. Własna trasa koncertowa, debiutancki album, przebój „Bezsensownie”, nominacja do Fryderyka, a już wkrótce udział w wyjątkowym projekcie „Babie Lato” podczas Letnich Brzmień 2023. W życiu młodej piosenkarki dzieje się naprawdę dużo. W podcaście „To się nagrywa” Zalia zdradziła również, że jest szczęśliwa prywatnie. Opowiedziała o związku z raperem Szczylem.

Zalia
fot. mat. prasowe

Zalia koncertuje obecnie w ramach swojej pierwszej klubowej trasy. Mieszkająca na co dzień w Londynie 22-letnia wokalistka zaprezentowała niedawno debiutancką płytę „kocham i tęsknię”, za którą otrzymała ostatnio nominację do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Piosenkarka jest bohaterką najnowszego odcinka podcastu Magdy Barczyk „To się nagrywa”, gdzie opowiedziała słuchaczom Radia ZET o swojej muzyce, funkcjonowaniu w branży, koncertach, projekcie „Albo Inaczej” i nadchodzącej serii koncertów „Babie Lato”. Otworzyła się także na temat swojego życia prywatnego.

Redakcja poleca

Zalia o związku z raperem Szczylem. „To wyszło zupełnie naturalnie”

W muzycznym podcaście Radia ZET Zalia zdecydowała się opowiedzieć o szczęśliwym związku ze Szczylem, jednym z obecnie najpopularniejszych polskich raperów. Jak sama przyznaje, para nauczyła się oddzielać życie prywatne od funkcjonowania w tej samej branży.

To, że jesteśmy razem, wyszło zupełnie naturalnie. Przyjaźniliśmy się wcześniej. W ogóle nie łączę naszego prywatnego życia z tym, że robimy muzykę czy jaką muzykę robimy. Z tym co jest wizerunkowe, a co nie. Absolutnie to oddzielam. Bardzo dbam o to, żeby w tym całym zgiełku być też po prostu Julką. Być sobą. Móc sobie wyjść na kawę, na śniadanie. Móc sobie pojechać, porobić głupie rzeczy. Mieć życie prywatne. Dlatego o tym kompletnie nie myślę, czy coś, co zrobię będzie dobre, albo gorsze. Czy coś powinnam, czy nie, bo mój chłopak to, mój chłopak tamto. (…) Staram się kompletnie wywalać to z głowy.

Redakcja poleca

Zalia dodaje, że ważnym elementem w związku jest zachowanie przestrzeni: „Skoro jesteśmy razem, to to, co wyjdzie naturalnie, to wyjdzie naturalnie. W tej relacji jest bardzo duży luz. Ja mieszkam w Londynie, Tymek mieszka w Trójmieście. We wszystkim mam wrażenie jest ta przestrzeń. Bez tego nie miałoby to trochę racji bytu. (…) Bardzo mi się podoba, że tak fajnie balansujemy sobie. Staramy się być razem, ale być też tymi jednostkami w branży muzycznej jako artyści.

Pełna rozmowa z Zalią w podcaście "To się nagrywa" dostępna jest poniżej: