Obserwuj w Google News

Spotkaliśmy się z Zalią w Londynie. Autorka hitu „Bezsensownie” o życiu w stolicy Anglii

2 min. czytania
15.02.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Radio ZET pojawiło się na BRIT Awards 2023 w Londynie. Przy okazji wizyty w stolicy Wielkiej Brytanii spotkaliśmy się z Zalią, dobrze znaną słuchaczom z przeboju „Bezsensownie”. Piosenkarka od kilku lat mieszka i studiuje w Londynie. Jakie jest jej ulubione miejsce? Zdradziła naszym słuchaczom.

Zalia Radio ZET
fot. Radio ZET

Zalia podbiła serca słuchaczy Radia ZET utworem „Bezsensownie”. Piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty „kocham i tęsknię”, na której wokalistka „przedstawia własną drogę szukania siebie, swojego brzmienia, tożsamości jako człowiek i artystka”. Mało kto jednak wie, że 22-latka na co dzień mieszka w Londynie. Magda Barczyk spotkała Zalię w stolicy Anglii przy okazji wyjazdu na BRIT Awards 2023.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Radio ZET na BRIT Awards 2023 w Londynie. "Król jest jeden, a na imię mu Harry Styles"

Zalia dla Radia ZET o życiu w Londynie

Zalia mieszka w Londynie, gdzie studiuje vocal performance i songwriting na słynnej szkole muzycznej BIMM Institute. W rozmowie z Radiem ZET opowiedziała o życiu na Wyspach Brytyjskich. Zdradziła m.in. swoje ulubione miejsce w Londynie.

Dużo podróżuję po Londynie i staram się poznawać, jak najwięcej mogę. Z takich moich polecajek to jest przede wszystkim Hyde Park, ale nie sam park, tylko tamtejsze rowery, na które możecie wsiąść i przejechać nie dość, że sam Hyde Park, bo w większość miejsc da się dojechać rowerem, to możecie pojeździć jeszcze po centrum. Niesamowite doświadczenie. Jest też szybciej. O wiele bardziej lubię jeździć rowerem niż chodzić.

Redakcja poleca

Najbliższe tygodnie dla Zalii będą niezwykle ważne. W marcu i kwietniu piosenkarka ruszy w trasę koncertową po Polsce.

Trasa się zbliża ogromnymi krokami. Zaczynamy w marcu. Zagramy w siedmiu miastach. Pierwszy koncert w Białymstoku, potem jest Warszawa. Mam nadzieję, że będzie przepięknie.