Obserwuj w Google News

Wielkie czerwone serce na ulicach Warszawy, czyli… Nosel tuli Polaków w walentynki [WIDEO]

2 min. czytania
14.02.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Walentynki są tylko raz w roku! Z tej okazji ekipa Radia ZET z Kamilem Noselem przygotowała coś wyjątkowego. Nasz prezenter wcielił się w wielkie czerwone serce i wyruszył w miasto, aby przytulić mieszkańców Warszawy i powiedzieć im coś miłego. Warszawiacy nie zawiedli. Zobaczcie sami!

Kamil Nosel walentynki 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Słucham tylko serca i Radia ZET! Kamil Nosel stwierdził, że walentynki to idealny dzień, aby obdarować kogoś przytuleniem. Najlepiej w stroju puchatego, czerwonego serca.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Walentynki 2023 z Radiem ZET. Kamil Nosel tuli warszawiaków [WIDEO]

Co robisz, kiedy spotykasz Nosela w stroju wielkiego czerwonego serca? Oczywiście, że przytulasz! Tak właśnie zrobili mieszkańcy Warszawy, którzy z ogromną przyjemnością wyściskali się z prezenterem Radia ZET. W końcu przytulanie to najlepszy sposób na obniżenie stresu i poprawę humoru.

To jednak nie koniec zetkowych atrakcji z okazji święta zakochany. W Sopocie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Zakopanem można było spotkać nasze hostessy, które obdarowały naszych słuchaczy pięknymi walentynkami, pysznymi czekoladowymi lizaczkami i czerwonymi balonikami w kształcie serduszka.

Redakcja poleca

Słucham tylko serca i Radia ZET: zadzwoń do nas i wyznaj miłość ukochanej osobie na antenie

Jak najlepiej spędzić walentynki? Odpowiedź jest prosta – z Radiem ZET! 14 lutego zadzwoń pod numer 321 321 321, nagraj się na naszą sekretarkę i wyznaj miłość drugiej połówce w wyjątkowy sposób.

Następnie uważnie słuchaj Radia ZET. Może to właśnie Twoje życzenia usłyszy cała Polska, a ty zdobędziesz walentynkowy zestaw gadżetów dla dwojga z limitowaną edycją kubeczków.

REGULAMIN KONKURSU