Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pilna kontrola rozpalonego ekogroszku. „To jest dziwne”

2 min. czytania
09.02.2023 15:16
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Magdalena musi pilnie dostarczyć rozpalony ekogroszek do kontroli.

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pilna kontrola rozpalonego ekogroszku. „To jest dziwne”

Wyłowiona Iwona pracuje w gminnym ośrodku pomocy społecznej i zajmuje się kontrolą wniosków na dofinansowanie osłonowe. Pilnie skontaktowała się z Panią Magdaleną.

Pani ubiega się o 3 tysiące złotych na ciepło. Kiedy mogłaby się Pani stawić na kontrolę?

Może w przyszłym tygodniu. W poniedziałek? Teraz mam chore dziecko. (…) Jaka kontrola? Bo ja nie rozumiem…

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Potrzebuję od Pani element, który będzie dofinansowany. Czym Pani pali?

Ekogroszkiem.

Potrzebuję go. (…) Musi być rozpalony. Muszę wiedzieć, że jest wykorzystywany. Nie może być taki, który stał w piwnicy nie wiadomo ile.

Co na to Pani Magdalena? Obejrzyj do końca wideo z Noselem:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca