Obserwuj w Google News

Po raz 13. podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Nosel wkręcił przerażoną słuchaczkę [WIDEO]

2 min. czytania
07.02.2023 14:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Asia najadła się stresu przed 13. egzaminem na prawo jazdy.

Nosel wkręca Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchaczka po raz 13. podchodzi do egzaminu na prawo jazdy

Bobslej Bożena pracuje w ośrodku ruchu drogowego. Pani Asia spróbuje po raz 13. zdać egzamin na prawo jazdy. Słuchaczka dostała jednak pilny telefon od pracownicy WORD-u. Okazuje się, że pojawiły się problemy z samochodem.

 Ta godzina jest trochę felerna, bo będziemy po praniu tapicerki. Dlatego też musimy się domówić z kursantami. Zostawię Pani tę godzinę. Tak czy siak, auto będzie niezdatne do użytku, ale jak Pani weźmie przeciwdeszczówkę, to egzamin odbędzie się bez problemu.

 Jeszcze raz… jak co wezmę ze sobą?

No coś przeciwdeszczowego. Wie Pani, jak wypierzemy tapicerkę, to ona nie wyschnie do końca egzaminu.

Kurcze no… czego ja takiego pecha mam.

– Rękawiczki zwykłe czy skórzane plus jeszcze coś przeciwdeszczowego i jest szansa, że nic tam się nie wydarzy.

Co na to Pani Asia? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca