Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: Ania w końcu spędzi wakacje w Hiszpanii? Zgarnęła 6 miesięcy bez rat

1 min. czytania
13.02.2023 13:24

Dzięki akcji „Odsetki od Zetki” uszczęśliwiamy słuchaczy. Przekonała się o tym właśnie Ania z Zamościa, która wzięła udział w naszym konkursie i poradziła sobie kapitalnie. Nie musi się martwić 6 ratami swojego kredytu. Za zaoszczędzone pieniądze chciałaby pojechać na wakacje do Hiszpanii.

Marek Starybrat Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Poniedziałkowy poranek okazał się niezwykle udany dla Ani.

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Ania w końcu spędzi wakacje w Hiszpanii? Zgarnęła 6 miesięcy bez rat

Ania spłaca kredyt hipoteczny, który stanowi mocne obciążenie dla jej domowego budżetu. Chciałaby jednak wybrać się z mężem na wymarzone wakacje na Półwysep Iberyjski.

 Mąż powiedział, że mnie zabierze do Hiszpanii, jeśli chociaż trochę ubędzie nam z tego kredytu. Taka karta przetargowa.

Wszystko wskazuje na to, że słuchaczka w końcu spędzi urlop w tym wyjątkowym miejscu. Mieszkanka Zamościa świetnie poradziła sobie z dwoma pytaniami konkursowymi. Ogromne emocje udzieliły się też Markowi Starybratowi i Robertowi Motyce, którzy z ogromną przyjemnością podarowali Ani pół roku bez kredytu.

Jak brzmiały pytania konkursowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Odsetki od ZETki. Wypełnij formularz i wygraj nawet rok bez kredytu