Obserwuj w Google News

Tydzień z George’em Ezrą w Radiu ZET. Wygraj bilety na koncert w Warszawie i płyty

1 min. czytania
22.12.2022 09:00
Zareaguj Reakcja

Słuchacze Radia ZET uwielbiają hity „Green Green Grass” i „Dance All Over Me”. Z tej okazji ruszamy z wyjątkowym tygodniem z George’em Ezrą, podczas którego możesz zgarnąć bilety na jego przyszłoroczny koncert w Polsce i najnowszą płytę „Gold Rush Kid”. Słuchaj uważnie Radia ZET i wygrywaj!

George Ezra
fot. mat. prasowe

Tydzień z George’em Ezrą w Radiu ZET. 29-letni wokalista to jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów ostatnich lat. Na swoim koncie ma już wiele przebojów, m.in. „Shotgun”, „Budapest” i „Green Green Grass”. Marzysz o usłyszeniu tych hitów na żywo? W dniach 19-23 grudnia słuchaj uważnie Radia ZET.

Redakcja poleca

Tydzień z George’em Ezrą w Radiu ZET. Wygraj bilety na koncert w Warszawie i płyty

George Ezra wystąpi 19 lutego 2023 roku na Torwarze w Warszawie, gdzie zaprezentuje m.in. utwory ze swojej najnowszego albumu „Gold Rush Kid”.

To właśnie na warszawski koncert słuchacze Radia ZET będą mogli zgarnąć bilety. To jednak koniec. Na fanów Brytyjczyka czekają także winyle i płyty CD z jego muzyką.

Co musisz zrobić? Słuchaj programu „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra” i odpowiadaj prawidłowo na pytania Marcina Wojciechowskiego. Powodzenia!