Obserwuj w Google News

Trzeci prowadzący „Dzień Dobry Bardzo”?! W studiu pojawił się niespodziewany gość [WIDEO]

1 min. czytania
23.12.2022 11:05
Zareaguj Reakcja

Każdego dnia „Dzień Dobry Bardzo” z Markiem Starybratem i Robertem Motyką budzi miliony Polaków. Czy do porannej audycji dołączy trzeci prowadzący?! Tuż przed świętami w studiu pojawił się niespodziewany gość, który poprowadził program razem z naszym duetem. O kim mowa? Zobaczcie sami.

Robert Motyka Marek Starybrat Dzień Dobry Bardzo
fot. Radio ZET

Marek Starybrat i Robert Motyka przygotowują się do świąt. Tuż przed nadchodzącą Wigilią odwiedził ich niespodziewany gość, który pomógł im w poprowadzeniu przedświątecznego programu.

Świąteczne pierniczki od Radia ZET. Rozdajemy słodkości na polskich dworcach!

Trzeci prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET? W studiu pojawił się niespodziewany gość [WIDEO]

Ekipa „Dzień Dobry Bardzo” gościła w piątek… Szymona Majewskiego, który po raz kolejny z ogromną przyjemnością współprowadził poranną audycję w Radiu ZET.

Prezenterzy poruszyli temat głośnej decyzji PZPN w sprawie zakończenia współpracy z Czesławem Michniewiczem. Co na to nasi prowadzący?

Sam się zastanawiam, jak to było. Jak w PZPN, to powinna być to jakaś piłkarska akcja. Czy to było podanie? A może to była laga? Czy on to przyjął na klatę, czy główkę? Czy próbował jakichś kiwek, manewrów? – zastanawia się Szymon.

Redakcja poleca

Panowie, to wszystko sprowadza się do tego, że przybył, wbiegł w pole karne i dostał czerwoną kartkę. Był chłop, nie ma chłopa – stwierdził Motyka.

– Wszedł jako „szczęsny” i wyszedł jako… nieszczęsny – dodał prowadzący „Nie mam pytań”.

Szymon, co pan Kulesza, szef PZPN, powiedział Michniewiczowi na koniec? – zapytał Starybrat.

Cześć Sław!

Redakcja poleca