Obserwuj w Google News

Troye Sivan zaprasza do niegrzecznego tańca. Gorące „Rush” podbije listy przebojów?

1 min. czytania
14.07.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

Troye Sivan zaprezentował zupełnie nowy singiel „Rush”, który jest pierwszą zapowiedzią albumu „Something To Give Each Other”. Najnowszy utwór to gorąca mieszanka popu i house, idealna na trwające właśnie lato. „Opowiada o uczuciu całowania spoconego nieznajomego na parkiecie” – zdradza wokalista. Premiera na antenie Radia ZET w piątek po 20:00.

Troye Sivan
fot. mat. prasowe / Stuart Winecoff

Troye Sivan, jeden z najpopularniejszych australijskich piosenkarzy, otwiera kolejny etap w swojej karierze. Znany z hitu „You Know What I Need” PNAU wokalista prezentuje swoją odważną, pewną siebie i wyzwoloną stronę. Taneczny singiel „Rush” podbije listy przebojów?

Redakcja poleca

Troye Sivan zaprasza do niegrzecznego tańca. Nowy singiel „Rush” w Radiu ZET

„Rush” to pierwszy oficjalny singiel z trzeciego albumu Troye’a Sivana „Something To Give Each Other”, którego data premiery pozostaje na ten moment nieznana. Jak zdradza Australijczyk, nadchodzący krążek będzie „celebracją seksu, tańca, potu, jedności, queerowości, miłości i przyjaźni”.

Przy tworzeniu płyty 28-latek współpracował z wieloma popularnymi autorami tekstów. Wśród nich znaleźli się Oscar Görres (Taylor Swift, Katy Perry, Sam Smith), Ian Kirkpatrick (Dua Lipa, Britney Spears), Leland (Selena Gomez, Ava Max) i Styalz Fuego (Khalid, Imagine Dragons).

 „Rush” opowiada o uczuciu całowania spoconego nieznajomego na parkiecie, 2-godzinnej randce, która zamieniła się w cały weekend, zauroczenie, zimę, lato… Impreza po imprezie, jedno after party po drugim. To wszystkie moje doświadczenia z rozdziału, w którym czuję się pewny siebie, wolny i wyzwolony - niezależny, ale w jakiś sposób najbardziej związany z muzyką i społecznością wokół mnie – wyjaśnia Troye.