Obserwuj w Google News

Blanka, Kylie Minogue i Rea Garvey. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

2 min. czytania
14.07.2023 10:00

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Blanki, Kylie Minogue i Rea Garveya. Nie możesz ich przegapić!

Blanka
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk @dagsoon

Nowości w Radiu ZET: Blanka, Kylie Minogue, Rea Garvey

Blanka – „Boys Like Toys”

Blanka zaprezentowała nowy singiel zatytułowany „Boys Like Toys”, który już wkrótce może podbić listy przebojów. To pierwszy utwór piosenkarki od czasu przeboju „Solo”, reprezentującego Polskę w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 w Liverpoolu.

To jest kontynuacja "Solo". Piosenka mówi o tym, że czasami lepiej jest być solo. Bierzemy sprawy w swoje ręce. Jak wsłuchacie się w słowa, to na pewno znajdziecie tam głębszy sens.

Rea Garvey – „Free Like The Ocean”

Rea Garvey, który zasłynął na całym świecie jako wokalista grupy Reamonn, a od lat z wielkimi sukcesami nagrywa jako solista, prezentuje nowy singiel „Free Like The Ocean”. Utwór jest zapowiedzią szóstego albumu studyjnego artysty.

 „Free Like The Ocean” to piosenka o bezwarunkowej miłości. O tym, jak pragniemy drugiej osoby, nie próbując jej zaszufladkować. Miłość nie daje żadnych gwarancji i zresztą nie powinna, nie ma też ścian ani siatki bezpieczeństwa. To kwestia wiary, wyrazu zaufania. Nie chcę zmieniać ludzi, których kocham – kocham ich takimi, jakimi są, a nie takimi, jakimi chciałbym, żeby byli. Darzę ich nieskrępowaną miłością, wolną niczym ocean.

Kylie Minogue – „Padam, Padam”

Kylie Minogue szykuje się do premiery szesnastego w swojej karierze albumu. Utwór „Padam, Padam” to pierwsza zapowiedź płyty „Tension”, która ukaże się 22 września.

 Zaczęłam tworzyć ten album z otwartym sercem i czystą kartą. Chodziło o znalezienie radości, fantazji w danej chwili, która mogłaby przysłużyć się piosence.