Obserwuj w Google News

Sonia Bohosiewicz szczerze o swoich korzeniach. Jej rodzina pochodzi z daleka

1 min. czytania
13.02.2023 16:24
Zareaguj Reakcja

Sonia Bohosiewicz gościła w Radiu ZET, gdzie pojawiła się w audycji „Nie mam pytań”. W rozmowie Szymonem Majewskim poruszyła m.in. temat swojego pochodzenia. Okazuje się, że jej rodzina pochodzi z bardzo daleka.

Sonia Bohosiewicz Radio ZET
fot. Radio ZET

Sonia Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W lutym do kin trafiła nowa komedia z jej udziałem zatytułowana „Masz ci los!”, gdzie gościni „Nie mam pytań” występuje u boku m.in. Mariana Dziędziela i Izabeli Kuny. O filmie i nie tylko gwiazda opowiedziała w wywiadzie dla Radia ZET.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Sonia Bohosiewicz w Radiu ZET o swoim pochodzeniu. Jej rodzina pochodzi z daleka

Sonia Bohosiewicz może pochwalić się dość rzadkim nazwiskiem. Jak wyznała w najnowszym odcinku „Nie mam pytań”, w jej żyłach płynie ormiańska krew.

Od strony ojca jest rodzina ormiańska. Mamy swojego przedstawiciela przed rządem polskim. Zdaje się, że w Polsce są teraz 93 osoby o tym nazwisku. To przepiękne nazwisko, które ma swój herb. Sas.

Redakcja poleca

Urodzona w Cieszynie aktorka nie ukrywa, że znajomość swoich korzeni jest dla niej niezwykle ważna.

 To bardzo przyjemne wiedzieć, skąd się pochodzi i że ma się to opisane. Mam wuja Andrzeja Bohosiewicza, który w Krakowie prowadzi bardzo duże badania. Ma to wszystko spisane. (…) Robią zjazdy rodzinne. Miło tak przynależeć.