Obserwuj w Google News

Roxie Węgiel, Oskar Cyms i Daria Marx na Majówce-Grillówce Radia ZET. Co to był za koncert!

2 min. czytania
02.05.2023 17:33
Zareaguj Reakcja

Podczas Majówki-Grillówki Radia ZET nie mogło zabraknąć gwiazd muzyki. Specjalnie dla naszych słuchaczy zorganizowaliśmy w Mikołajkach wyjątkowy koncert. Swoje największe przeboje zaśpiewali Roxie Węgiel, Oskar Cyms i Daria Marx. Działo się!

Roxie Węgiel Oskar Cyms majówka Radio ZET
fot. Radio ZET

Od 29 kwietnia do 3 jesteśmy byliśmy obecni na Warmii i Mazurach – w Szczytnie, Olsztynie, Giżycku i Mikołajkach. Przygotowaliśmy dla naszych gości mnóstwo atrakcji, m.in. scena pełna występów i pokazów, strefa relaksu, fotobudka 360, strefa dla najmłodszych i pyszności z grilla, w tym kilka tysięcy hot dogów. To jednak nie wszystko.

Tysiące hot dogów, koncerty gwiazd i mnóstwo dobrej zabawy. Tak było na Majówce-Grillówce Radia ZET

Majówka-Grillówka Radia ZET: koncert Roxie Węgiel, Oskar Cyms i Daria Marx w Mikołajkach

Majówka-Grillówka Radia ZET musiała być wyjątkowa! Taka też była nad jeziorem w Mikołajkach, gdzie pojawiła się zetkowa ekipa, a razem z nią mnóstwo naszych słuchaczy. To właśnie specjalnie dla nich ściągnęliśmy do serca Mazur ich ukochanych artystów.

Nie mogło więc zabraknąć znanych i lubianych przebojów z anteny Radia ZET. Roxie Wegiel, która wydała ostatnio długo wyczekiwany album „13+5”, zaśpiewała kilka swoich utworów, w tym eurowizyjny hit "Anyone I Want To Be". Oskar Cyms rozgrzał scenę do czerwoności kawałkiem "Daj mi znać", a Daria Marx porwała mazurską publiczność swoimi radiowymi przebojami.

Radio ZET słynie z tego, że spełnia marzenia, więc widzowie zgromadzeni w Mikołajkach mieli okazję nie tylko śpiewać swoje ulubione piosenki razem z gwiazdami, ale także poznać je osobiście, chwilę porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oj, działo się... Zobaczcie sami! Zajrzyjcie też na naszego Instagrama, gdzie zobaczycie najlepsze fragmenty koncertu.

Roxie Węgiel majówka Radio ZET
fot. Radio ZET
Oskar Cyms majówka Radio ZET
fot. Radio ZET