Obserwuj w Google News

Tysiące hot dogów, koncerty gwiazd i mnóstwo dobrej zabawy. Tak było na Majówce-Grillówce Radia ZET

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
04.05.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Majówka-Grillówka Radia ZET za nami. Nasza ekipa była obecna na Warmii i Mazurach z mnóstwem atrakcji. Scena pełna występów i pokazów, strefa relaksu, fotobudka 360, strefa dla najmłodszych i kilka tysięcy pysznych hot dogów. Do tego wyjątkowy koncert najpopularniejszych polskich gwiazd.

Majówka Grillówka Radia ZET 2023
fot. Radio ZET

Czy warto było spędzić majówkę z Radiem ZET? Oczywiście, że tak. Przekonało się o tym tysiące osób, które pojawiły się na Majówce-Grillówce Radia ZET w Szczytnie, Olsztynie, Giżycku i Mikołajkach.

Majówka-Grillówka Radia ZET: tak bawiliśmy się na Warmii i Mazurach

Nie ma majówki bez... grilla! Z tej okazji Radio ZET przygotowało dla słuchaczy wyjątkową akcję Majówka-Grillówka, podczas które można było skosztować prawdziwych pyszności z naszego wielkiego grilla. Każdego dnia czekało na Was 5 tysięcy hot dogów.

To była jednak tylko jedna z przygotowanych atrakcji. Podczas grillowej majówki z Radiem ZET nie zabrakło rozrywek dla całej rodziny, m.in. koła fortuny, występów magika, malowanek, pokazów baniek mydlanych, malowania twarzy, mnóstwa balonów i występu popularnego zespołu Fruktaki. Na każdego chętnego czekała również strefa relaksu pełna leżaków i pufek, a także fotobudka 360.

Na miejscu mogliście spotkać naszych słynnych prezenterów, Kamila Nosela i Adriana Nowaka oraz reportera Michała Dzienyńskiego, którzy zapewnili wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

Radio ZET słynie oczywiście z Siły Muzyki, więc nie mogło zabraknąć też wielkiej muzycznej niespodzianki. 2 maja zorganizowaliśmy wyjątkowy koncert z polskimi gwiazdami. Specjalnie dla naszych słuchaczy wystąpili Daria Marx, Oskar Cyms i Roxie Węgiel. Jak było? Zajrzycie do artykułu poniżej.

Roxie Węgiel, Oskar Cyms i Daria Marx na Majówce-Grillówce Radia ZET. Co to był za koncert!

Majówka-Grillówka Radia ZET nie byłaby tak udana, gdyby nie doskonale widoczne z daleka flagi StarX, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, nawet przy mocnym wietrze. Za sprawą wyjątkowego designu te pneumatyczne flagi świetnie wkomponowały się w majówkową strefę Radia ZET, a dzięki imponującej wysokości (nawet do 8 metrów!) momentalnie wyróżniały się i przyciągały wzrok. Nośniki StarX są nowocześnie zaprojektowane – ich rozłożenie czy przeniesienie zajmuje dosłownie chwilę. Pomimo dużych rozmiarów można je szybko złożyć i zmieścić w torbie nieco większej od tej na laptopa. Warto też dodać, że flagi są chronione i zgłoszone do Urzędu Patentowego RP oraz Urzędu Unii Europejskiej.

flagi
fot. Radio ZET
namiot
fot. Radio ZET