Obserwuj w Google News

Paweł Domagała gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2023. Zdradził, co zaśpiewa w Sopocie

2 min. czytania
24.05.2023 11:41
Zareaguj Reakcja

Paweł Domagała to jedna z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023, który odbędzie się w dniach 26-28 maja. Wokalista i aktor odwiedził Radio ZET, gdzie opowiedział o swoim najnowszym singlu „Rafi” i nadchodzącym występie w Sopocie. Zdradził, co zaśpiewa w Operze Leśnej.

Paweł Domagała Radio ZET
fot. Radio ZET

Paweł Domagała był wtorkowym gościem „Plus/Minus Listy Radia ZET Extra”. W audycji Marcina Wojciechowskiego zdradził słuchaczom kilka szczegółów na temat swojego występu na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Zaprezentował też nowy singiel „Rafi”.

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Słuchaj specjalnych relacji prosto z Sopotu

Paweł Domagała w Radiu ZET. Wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2023

„Rafi” to kolejna piosenka Pawła Domagały promująca wydaną pod koniec 2022 roku płytę „Narnia”, którą artysta określił jako najbardziej osobistą w swoim dorobku. W Radiu ZET przyznał, że najnowszy singiel jest jego ulubionym popowym utworem, jaki napisał.

 To bardzo ważny dla mnie utwór. Pisany z myślą i inspirowany historią, którą wymyśliłem z żoną. Na jej podstawie powstał serial „Rafi”. (…) To duża i ważna rzecz dla mnie. Pięć lat pracy.

Premiera serialu „Rafi” z Pawłem Domagałą i Zuzanną Grabowską w rolach głównych odbędzie się już wkrótce w serwisie internetowym Polsat Box Go.

Paweł Domagała będzie jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023 pod patronatem Radia ZET. Piosenkarz nie może się już doczekać swojego sobotniego występu.

 Zawsze to jest fajne i miłe doświadczenie. Zaśpiewam oczywiście „Weź nie pytaj” i co mnie bardzo cieszy, zaśpiewam też „Rafiego”.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26-28 maja w Sopocie, gdzie pojawiają się najgorętsze polskie gwiazdy. Tym razem Opera Leśna będzie gościł m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Agnieszkę Chylińską, Dodę, bryską, LemON, Marylę Rodowicz czy Edytę Górniak. Na miejscu nie zabraknie również Radia ZET.