,

Radio ZET na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Słuchaj specjalnych relacji prosto z Sopotu

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26-28 maja w Sopocie, gdzie pojawiają się najgorętsze polskie gwiazdy. Tym razem Opera Leśna będzie gościła m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Agnieszkę Chylińską, Dodę, bryską, LemON, Marylę Rodowicz czy Edytę Górniak. Na miejscu nie zabraknie również naszej ekipy. 

Polsat SuperHit Festiwal 2023
fot. mat. prasowe

Polsat SuperHit Festiwal 2023 będzie naprawdę wyjątkowy. Już od 20 lat Polsat zaprasza widzów na wielkie święto muzyki w Operze Leśnej. Podczas jubileuszowej edycji wystąpi plejada gwiazd, a najciekawsze informacje o festiwalu usłyszycie w Radiu ZET, który jest patronem medialnym. W piątek w godz. 12:00-15:00 zaprezentujemy specjalną odsłonę audycji "Chwytaj dzień", podczas której nie zabraknie relacji Magdy Barczyk prosto z Sopotu!

Zobacz także

Polsat SuperHit Festiwal 2023 z Radiem ZET. Kto wystąpi w Sopocie? [ARTYŚCI]

Znamy artystów Polsat SuperHit Festiwal 2023, którzy zaprezentują się w dniach 26-28 maja w sopockim amfiteatrze. Z okazji 20-lecia imprezy program zapowiada się znakomicie. Kto wystąpi w Sopocie?

Piątek – pierwszy dzień festiwalu (26.05)

W piątek Polsat SuperHit Festiwal 2023 opanują najpopularniejsi „platynowi” artyści i gwiazdy, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach, a ich płyty zrobiły furorę na listach bestsellerów.

Podczas "Koncertu Platynowego" swoje przeboje zaśpiewają: Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, Agnieszka Chylińska, Tribbs, Doda i Smolasty. W koncercie "Radiowy Przebój Roku" zaprezentują się Bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool, Oskar Cyms oraz najmłodsza uczestniczka w historii Festiwalu i tegoroczna laureatka Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Sara James.

Pierwszy dzień festiwalu to także inne wyjątkowe występy. Swoje jubileusze będą obchodzić: Dawid Kwiatkowski, Bajm i zespół Mazowsze.

Zobacz także

Sobota – drugi dzień festiwalu (27.05)

„20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie” to hasło przewodnie drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023. Tego wieczoru publiczność zobaczy występy m.in. Edyty Górniak, Kamila Bednarka, T.Love, Organka, Kayah, Kaśki Sochackiej, LemON, Alicji Majewskiej, Pawła Domagały, Sound'n'Grace, Michała Szpaka i Maryli Rodowicz.

W sobotę swoje jubileuszowe celebrować będą Golec uOrkiestra, IRA i Maciej Maleńczuk.

Niedziela – trzeci dzień festiwalu (28.05)

W niedzielę na widzów czekają tradycyjnie najznakomitsze polskie kabarety w ramach Sopockiego Hitu Kabaretowego. Zupełnie nowe i najśmieszniejsze skecze zaprezentują m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret K2, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. W roli prowadzących pojawią się: Agnieszka „Marylka” Litwin, Ewa Błachnio, Olga Łasak, Marcin Wójcik i Robert Korólczyk.

 To już dwudziesty festiwal organizowany w Sopocie przez Polsat. Rozpoczynaliśmy w 2003 roku festiwalem TOPtrendy. To na nim mieliśmy okazję przedstawić publiczności młodziutką Anię Dąbrowską, Sistars czy zespół Zakopower. W 2015 roku zmieniliśmy tytuł festiwalu na Polsat SuperHit Festiwal oraz przekształciliśmy jego formułę. Nawiązaliśmy współpracę ze Związkiem Producentów Audio-Video, który dostarcza nam informacji o płytach i singlach, które pokryły się co najmniej platyną, jak również listę utworów, które były najczęściej grane przez wszystkich rozgłośniach w Polsce. Na każdym naszym festiwalu obchodzimy również jubileusze artystów. To już tradycja tego wydarzenia. Swoje jubileusze świętowali z nami: Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Kora, ale także T.Love czy Edyta Górniak. Świętują z nami również najmłodsi: Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek i wielu, wielu innych. Nawet dostojna Opera Leśna obchodziła z nami swoje stulecie. Idea prezentowania największych hitów i odkrywania nowych gwiazd pozostaje wciąż ta sama – mówi Nina Terentiew, Członek Rady Nadzorczej Telewizji POLSAT.

Logo radiozet Dzieje się