Obserwuj w Google News

Olga Bołądź kochała się w tym polskim aktorze. „Wydrukowałam sobie jego zdjęcie”

1 min. czytania
27.03.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

Olga Bołądź udzieliła wywiadu Szymonowi Majewskiemu. W programie „Nie mam pytań” opowiedziała nie tylko o swoich najsłynniejszych rolach, ale wróciła także myślami do czasów młodości, kiedy marzyła o karierze aktorki. Zdradziła w Radiu ZET, w którym polskim aktorze się podkochiwała.

Olga Bołądź Radio ZET
fot. Radio ZET

Olga Bołądź zasłynęła z wielu ról filmowych i serialach. Mogliśmy ją oglądać m.in. w „Służbach specjalnych”, „Nad życie”, „Czasie honoru”, „Chyłce”, „Kobietach mafii”, a ostatnio wystąpiła też w filmie „Wyrwa” i produkcji Polsatu „Matka”. O swoich rolach opowiedziała w „Nie mam pytań”. Przyznała też, iż w czasach licealnych była tak zafascynowana jednym z polskich aktorów, że wydrukowała sobie jego zdjęcie.

Redakcja poleca

Olga Bołądź kochała się w tym polskim aktorze. „Wydrukowałam sobie jego zdjęcie”

Olga Bołądź gościła w Radiu ZET, gdzie wróciła myślami do początków swojej kariery. Aktorka zdradziła, że podkochiwała się w Macieju Stuhrze.

 Zobaczyłam go w liceum, będąc w teatrze. Po prostu mi się spodobał, wtedy jeszcze jako chłopak. Fajnie grał. Gajos też fajnie grał, ale już mi się nie podobał. Był dla mnie wybitnym starszym aktorem, a Maciek Stuhr był wtedy tuż po szkole.

Redakcja poleca

Później aktorka wydrukowała sobie jego zdjęcie, które podpisała. Okazuje się, że zapisane słowa szybko się spełniły.

Wydrukowałam sobie jego zdjęcie i napisałam na nim, że w tym roku dostanę się do szkoły teatralnej. I się dostałam do Krakowa, czyli tam, gdzie był kiedyś Maciek Stuhr.

Pełna rozmowa z Olgą Bołądź w "Nie mam pytań" dostępna jest poniżej: