Obserwuj w Google News

Lewandowski w wywiadzie dla Radia ZET. Cała rozmowa już 2 kwietnia po 17:00

1 min. czytania
31.03.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski w Radiu ZET. Kapitan reprezentacji Polski będzie gościem niedzielnej audycji „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego, w której opowie m.in. o najnowszym filmie „Lewandowski Nieznany”. Piłkarz w poruszających słowach wspomni również o dorastaniu bez ojca. Pełny wywiad z Robertem Lewandowskim już 2 kwietnia po godz. 17:00. Fragment ekskluzywnej rozmowy w środę po godz. 13:00 w Radiu ZET.

Robert Lewandowski Radio ZET
fot. Radio ZET

Robert Lewandowski w Radiu ZET. Cała rozmowa już 2 kwietnia po 17:00

Robert Lewandowski w specjalnym wywiadzie dla Radia ZET. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata pojawi się w audycji „Nie mam pytań”, gdzie zdradzi naszym słuchaczom kulisy powstawania filmu „Lewandowski Nieznany”, którego premiera odbędzie się 31 marca w serwisie streamingowym Amazon Prime Video.

Podczas ekskluzywnego wywiadu nie zabraknie również rozmów m.in. o współpracy z nowym trenerem reprezentacji Polski, Fernando Santosem. Lewandowski wróci też myślami do niezwykle trudnego momentu w swoim życiu, czyli stracie ojca w wieku zaledwie 16 lat.

Robert Lewandowski o śmierci ojca. „Nie byłem na to przygotowany. Musiałem stać się głową rodziny”

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Robertem Lewandowskim w niedzielę, 2 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Pełny wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji, sportu i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Robert Lewandowski komentuje w Radiu ZET: "To nie jest kadra dwóch zawodników"