Obserwuj w Google News

Marta wkrótce bierze ślub. Dzięki Radiu ZET nie musi się martwić kredytem przez rok

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.02.2023 15:10
Zareaguj Reakcja

Marta to kolejna osoba, która rozbiła bank w Radiu ZET. Mieszkanka Konina zrobiła furorę w konkursie „Odsetki od Zetki” i poradziła sobie ze wszystkimi pytaniami konkursowymi. Dzięki temu spłacimy jej aż 12 rat kredytowych!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

To już ostatnie dni konkursu „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego masz możliwość wziąć w naszej bijącej rekordy popularności zabawie antenowej, w której możesz zgarnąć pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. Nasi słuchacze radzą sobie świetnie – Marta to kolejna słuchaczka, która wygrała rok bez kredytu.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Marta wygrała cały rok bez kredytu

Marta z Konina zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w spłacie rat kredytowych. Jak sama przyznała w "Dzień Dobry Bardzo", ostatni czas nie był dla niej najłatwiejszy, jeśli chodzi o finanse, a w tym roku słuchaczka bierze ślub.

 Dostałam nową pracę, oddaloną 40 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Musiałam kupić samochód i w międzyczasie ukradziono mi telefon, więc żeby mieć dostęp do świata, musiałam kupić telefon. Przez kupno samochodu nie miałam wystarczającej gotówki, więc musiałam go wziąć na raty. Teraz podnieśli ceny wszystkiego, więc wesele też poszło w górę…

Słuchaczka trafiła na naszą antenę i zmierzyła się z pytaniami konkursowymi. Poszło jej fenomenalnie. Dzięki trzem poprawnym odpowiedziom Marta nie musi martwić się swoim kredytem przez najbliższy rok, a zaoszczędzone pieniądze wykorzysta na paliwo i przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami ślubu.

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?