Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Węgiel dla przedszkolaków? Pilny telefon do Eweliny [WIDEO]

2 min. czytania
14.02.2023 10:10
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Ewelina otrzymała zaskakujący telefon z przedszkola...

Nosel wkręca Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Węgiel dla przedszkolaków?! [WIDEO]

Pani Ewelina otrzymała niespodziewany telefon z przedszkola, do którego chodzi jej córka Martyna. Okazuje się, że pojawiły się problemy z węglem, które pilnie trzeba rozwiązać.

Chcemy uniknąć tego, ale będą prawdopodobnie problemy grzewcze, dlatego też musimy ustalić z rodzicami jakieś rozwiązanie. Czy Martyna udźwignęłaby jedną reklamówkę? – pyta Mortadela Angela.

Reklamówkę? Tak.

Gmina nam zwali o dwie tony węgla za dużo w tym roku i będziemy dawali dzieciom, żeby zanieśli to i ewentualnie następnego dnia, jak będzie dyspozycja, żeby z powrotem przynieśli. Martynka będzie chciała mieć ten węgiel w reklamówce czy w jakimś worku po butach?

Co na to mama dziewczynki? Obejrzyj do końca wideo z Noselem:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca