Obserwuj w Google News

Muniek Staszczyk ostro o Fernando Santosie. „Powiedziałbym brzydkie słowo”

2 min. czytania
12.09.2023 15:51
Zareaguj Reakcja

Nie milkną echa porażki reprezentacji Polski z Albanią w meczu eliminacji do mistrzostw Europy w 2024 roku. Na dywanik do PZPN został wezwany Fernando Santos, który mimo fatalnej gry naszych piłkarzy na ten moment nie zostanie zwolniony. Słabą postawę Polaków pod okiem portugalskiego trenera dosadnie skomentował w Radiu ZET Muniek Staszczyk.

Muniek Staszczyk Radio ZET Fernando Santos
fot. Radio ZET, Grzegorz Wajda/REPORTER/East News

Fernando Santos odbył we wtorek pilne spotkanie z Cezarym Kuleszą, który nie podjął jednak decyzji o rozstaniu się z portugalskim selekcjonerem. Czy do zwolnienia nie dojdzie? PZPN nie zamierza informować o szczegółach, ale wiadomo, że panowie mają spotkać się ponownie jeszcze w tym tygodniu.

Redakcja poleca

Muniek Staszczyk w Radiu ZET o Fernando Santosie. „Powiedziałbym brzydkie słowo”

Muniek Staszczyk gościł w Radiu ZET, aby zapowiedzieć wyjątkowy występ T.Love w naszym kultowym cyklu „ZET Akustycznie”.

Robert Karpowicz skorzystał z okazji i zapytał lidera T.Love o jego opinię na temat fatalnej gry reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. Artysta pozwolił sobie na dosadny komentarz.

– Nie chcę grillować człowieka, bo jestem miłosierny. Jeszcze w sumie nie skończył tych eliminacji, ale Panie Fernando… Powiedziałbym brzydkie słowo, ale jestem katolikiem, tak jak Pan, więc nie powiem tego, co mógłbym powiedzieć. Dostałbym bana i jutro internet pisałby, że Muniek przeklina.

T.Love w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 13 września

T.Love w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 13 września na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Jeden z najpopularniejszych zespołów w historii polskiej muzyki zaprezentuje nie tylko swoje legendarne przeboje, ale także cover kultowego polskiego hitu. Słuchaj Radia ZET po godz. 21:00.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Muniek-Staszczyk-zrobił-show-w-wulgarnej-koszulce-Produkcja-była-bezsilna
5 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News