Obserwuj w Google News

Tu się dzieje! Wystartowała jesienna ramówka Radia ZET pełna niespodzianek

3 min. czytania
01.09.2023 07:00
Zareaguj Reakcja

Radio ZET gotowe na jesień. Wraz z jesienną ramówką przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Nowi prowadzący, nowe pasma, audycje i formaty programowe. Do tego nowa oprawa dźwiękowa Wiadomości i zupełnie nowy głos lektorski. Tu się dzieje!

Jesienna ramówka Radio ZET 2023
fot. Radio ZET

Oto nowa ramówka Radia ZET. Od początku września nasi słuchacze mogą liczyć nie tylko na dobrze znane i uwielbiane pozycje, ale także zupełne nowości, które zaskoczą pozytywnie niejedną osobę. Tu się dzieje!

Tu się dzieje, czyli jesienna ramówka w Radiu ZET

Poranne wstawanie to wyzwanie, ale ekipa Radia ZET sprawi, że pobudka będzie dużo łatwiejsza. Tym bardziej w takim składzie. Od 1 września pora na wybuchowe trio w „Dzień Dobry Bardzo”, które obudzi nawet największego śpiocha. Do dobrze znanego naszym słuchaczom już Marka Starybrata dołączają Kamil Baleja i Bartosz Gajda. Będzie się działo!

W porannym programie nie zabraknie „Gościa Radia ZET” (8:02) prowadzonego przez Bogdana Rymanowskiego. O 7:40 zupełnie nowa pozycja w ramówce, czyli „Szymon Majewski Szał”. Nasz prezenter razem z Katarzyną Kwiatkowską i Michałem Zielińskim będą na wesoło pokazywać nam absurdy otaczającej nas rzeczywistości, parodiując postaci ze świata polityki i show-biznesu.

W ciągu dnia będzie można usłyszeć nową audycję „Szybko zleci”, która poprowadzą Ewelina Pacyna (9:00-12:00) i Robert Karpowicz (12:00-15:00). Gwarantujemy, że z takimi prowadzącymi czas w pracy i nie tylko minie Wam raz dwa. W piątki między 12:00 a 13:00 kinomani mogą liczyć na Grażynę Torbicką i słynne pasmo „Kocham Cię Kino”.

Popołudnie w Radiu ZET szykuje się również znakomicie. Uwielbiany przez słuchaczy duet Marcin Sońta i Korościel („Szczyt wszystkiego”: 15:00-19:00) będzie opowiadać o najważniejszych informacjach, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. Od września powraca również Beata Lubecka i jej „Popołudniowy Gość Radia ZET”. Na rozmowy z politykami pełne trudnych pytań zapraszamy o godz. 17:02.

O 19:00 pora na najpopularniejsze hity serwowane przez Mateusza Ptaszyńskiego, czyli Lista Przebojów Radia ZET „Lubię to!”. Łapka w górę czy łapka w dół? Lubisz ten utwór czy jednak nie? Twój głos ma znaczenie! Po 20:00 Ptaszyński płynnie przejdzie do zupełnie nowej, interaktywnej audycji „Lubię to w Radiu ZET”. Chcesz być na bieżąco z trendami i hitami internetu? Dobrze trafiłeś. To nie koniec. Słuchacze będą mogli też spotkać popularne gwiazdy w wirtualnym studiu Radia ZET dostępnym na naszym TikToku. Nocnym markom będzie towarzyszyć w tygodniu Hubert Radzikowski, prowadząc program „Fajna nocka” (23:00-2:00).

Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich fanów naszego kultowego już „ZET Akustycznie”, gdzie zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Cykl powraca po wakacyjnej przerwie, a gwiazdą pierwszego odcinka nowego sezonu będzie zespół T.Love.

W Radiu ZET dzieje się też w weekend

Weekendowe poranki pod nazwą „Dzień Dobry Bardzo Weekend” (sobota: 6:00-10:00 i niedziela: 6:00-9:00) poprowadzi niezastąpiony Michał Adamski.

Później pora na zupełnie nowy duet, czyli Agnieszkę Kołodziejską i Filipa Chajzera w programie „Na luzie w Radiu ZET” (sobota: 10:00-15:00). Niezobowiązujące spotkania z tematami od A do ZET, plotki ze świata show-biznesu i sondy uliczne, które przygotuje sam Filip. Będzie się działo.

Między 15:00 a 20:00 „Czas wolny” z Marcinem Wojciechowskim (sobota i niedziela), który na pewno zaprezentuje słuchaczom utwory idealne na weekendowe popołudnie. Po 20:00 zmieniamy klimat i ruszamy na imprezę. „PartyZetka”, czyli najlepsze imprezowe przeboje serwowane przez różnych prowadzących Radia ZET.

W niedzielnym poranek na swoje tradycyjne miejsce powróci „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” (9:00-10:00). Gospodarz programu Andrzej Stankiewicz ponownie zaprasza na niełatwe i pełne emocji rozmowy z przedstawicielami wszystkich stron polskiej sceny politycznym.

W audycji „Do odważnych świat należy” (10:00-15:00) Agnieszka Kołodziejska będzie dzielić się ze słuchaczami swoim ukochanym hobby i zarażać bakcylem podróżowania. Po 20:00 Michał Adamski poprowadzi „Dzieje się w Radiu ZET”, w którym opowie o najważniejszych i najciekawszych informacjach mijającego oraz nadchodzącego tygodnia.

Od 1 września możemy pochwalić sie również nową oprawę dźwiękową Wiadomości. Nowym głosem lektorskim Radia ZET został Janusz German.