Obserwuj w Google News

Finał mundialu z Szymonem Majewskim. Śledź mecz Francja - Argentyna na naszej antenie!

1 min. czytania
16.12.2022 16:04
Zareaguj Reakcja

Przed nami finał mundialu w Katarze. Już w niedzielę Francja i Argentyna powalczą o tytuł najlepszej piłkarskiej drużyny na świecie. Na najważniejszy mecz turnieju czeka także ekipa Radia ZET z Szymonem Majewskim na czele, który wspólnie z Mikołajem Krukiem poprowadzi od godz. 16:00 specjalne studio mundialowe. Śledź finał MŚ 2022 razem z nami!

Szymon Majewski Radio ZET
fot. Radio ZET

Przed nami najważniejszy mecz ostatnich czterech lat. 18 grudnia o finałowe zwycięstwo w Katarze powalczą Argentyna i Francja, która będzie bronić mistrzowskiego tytułu. Mimo że reprezentacja Polski pożegnała się z turniejem na początku grudnia, niedzielne spotkanie będzie niezwykle ważne dla wszystkich polskich kibiców – Szymon Marciniak będzie sędzią głównym finału MŚ 2022. Kto wygra cały mundial? Przekonamy się już wkrótce. Kibicuj razem z nami.

Tyle Marciniak dostanie za prowadzenie finału MŚ. Ujawniono kwoty

Redakcja poleca

Mecz Francja - Argentyna w Radiu ZET. Kibicuj razem z nami

W niedzielę po raz kolejny zapraszamy na nasze wyjątkowe studio mundialowe. Chcesz usłyszeć jak Szymon Majewski poradzi sobie w roli komentatora sportowego? Koniecznie włącz Radio ZET od godz. 16:00. Gwarantujemy, że tej relacji meczowej długo nie zapomnisz...

Prowadzącemu „Nie mam pytań” towarzyszyć będzie nasz dziennikarz sportowy Mikołaj Kruk, który przez wiele dni dostarczał słuchaczom Radia ZET najświeższych informacje prosto z Kataru.

Śledź mecz Francja - Argentyna razem z nami. Startujemy w niedzielę od godz. 16:00.