Obserwuj w Google News

Margaret, *NSYNC & Justin Timberlake, Aden Foyer. Nowości w Radiu ZET

2 min. czytania
16.10.2023 11:50
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Margaret, *NSYNC & Justina Timberlake’a i Adena Foyera. Nie możesz ich przegapić! 

Margaret NSYNC Justin Timberlake
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Margaret, *NSYNC & Justin Timberlake, Aden Foyer

Aden Foyer – „Galileo Galilei”

Aden Foyer, znany wcześniej jako Jonas Aden, powrócił do świata muzyki po blisko dwuletniej przerwie. Norweski wokalista, autor tekstów, DJ i producent zdecydował się zniknąć z branży, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne, odpocząć i poszukać nowych inspiracji. Wyprowadził się z miasta i zamieszkał w chatce w lesie. Niedługo później wydał „The Ballet Girl”, swój debiutancki singiel jako artysta pop, który podbił serca słuchaczy.

„Galileo Galilei” to jedna z piosenek znajdujących się na nowej wersji EP-ki „The Ballet Girl”. Nowy singiel promuje teledysk nagrany we Francji, z której pochodzi część rodziny Adena. Pierwszy raz artysta odwiedził ten kraj jeszcze jako dziecko. Teraz postanowił poznać na nowo swoje rodzinne strony.

Oglądaj

Margaret – „Bynajmniej”

„Bynajmniej” to kolejna zapowiedź zupełnie nowej płyty Margaret zatytułowanej „Siniaki i cekiny”, która ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku.

Wokalistka stworzyła utwór razem z Kacezetem i dwoma producentami z Wielkiej Brytanii, Bhavikiem Pattani i Ryanem Bickley.

– To jest hołd dla mnie w wieku 16 lat. Nastolatka chodząca na pierwsze jam session. Słuchająca Jamiroquai. Od tamtego czasu nigdy muzycznie nie wróciłam w te strony, więc mega się jaram teraz. Tymi funkowymi rzeczami, tym rytmem, funkującymi gitarami. To utwór z działu „Cekiny”, bo „Tańcz głupia” było z „Siniaków” – wyznała Margaret w Radiu ZET.

Oglądaj

*NSYNC & Justin Timberlake – „Better Place”

Kultowy zespół *NSYNC powraca z pierwszą wspólną piosenką od ponad dwudziestu lat! Utwór „Better Place” znajdzie się na soundtracku do filmu „Trolle 3” – „Trolls Band Together (Original Motion Picture Soundtrack)”, którego premiera zaplanowana jest na 20 października. Film wejdzie do polskich kin 1 grudnia.

Oglądaj

Nie przegap