Obserwuj w Google News

„To Ty decydujesz, kim jesteś”. Nowy singiel Maneskin w Radiu ZET w piątek po 19:00

2 min. czytania
01.09.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Maneskin otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Pora na zupełnie nowy singiel „HONEY (ARE U COMING?)”, który słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo już w piątek po 19:00 w Liście Przebojów Radia „Lubię to!”. „Napisaliśmy tę piosenkę zaraz po trasie, wciąż nosiła nas energia po wszystkich podróżach” – mówi Victoria De Angelis.

Maneskin
fot. mat. prasowe

Maneskin wydają przebój za przebojem. „Baby Said”, „The Loneliest”, „I Wanna Be Your Slave”, „Gossip” czy „Supermodel” podbiły serca słuchaczy Radia ZET. Czy najnowsza propozycja od obecnie najpopularniejszego włoskiego zespołu również zrobi furorę na naszej antenie?

Redakcja poleca
2
Marcin Wojciechowski Radio ZET

Maneskin i nowy singiel „HONEY (ARE U COMING?)”

„HONEY (ARE U COMING?)” to nowy singiel, który Maneskin zaprezentuje premierowo podczas rozpoczynającej się właśnie trasy koncertowej RUSH! World Tour i wrześniowej gali MTV VMA 2023.

„Napisaliśmy tę piosenkę zaraz po trasie, wciąż nosiła nas energia po wszystkich podróżach. Powstała między Londynem a Los Angeles. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i uważamy, że to coś zupełnie nowego” – mówi Victoria De Angelis.

„To historia kogoś, kto nie ma płci, niczego innego. To Ty decydujesz, kim jest. Znajdź kogoś innego, a zobaczy w oczach tej osoby smutek oraz to, jak bardzo czuje się nie na miejscu – to zaproszenie jednej osoby dla drugiej, aby dołączyła do niej w tej nowej przygodzie. Nie wiedzą, co tak naprawdę ich czeka, ale po prostu cieszą się wyprawą” – dodaje Damiano David.

Oglądaj

Nie przegap