Obserwuj w Google News

Małgorzata Potocka w „Nie mam pytań”. Rozmowa Szymona Majewskiego z aktorką już w niedzielę

1 min. czytania
21.10.2022 15:27
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Potocka pojawi się w „Nie mam pytań”. Polska aktorka, która jest gwiazdą najnowszego serialu Netflixa „Gang zielonej rękawiczki”, będzie gościem najbliższego odcinka audycji Szymona Majewskiego. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę.

Małgorzata Potocka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Małgorzata Potocka pojawi się w programie „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego

Małgorzata Potocka to znana aktorka, producentka i reżyserka filmowa. Grała w wielu polskich filmach i serialach, m.in. „Wszystko na sprzedaż”, „Hubal”, „Matki, żony i kochanki”, „Och, Karol 2”, „Plebania” czy „Barwy szczęścia”.

Obecnie widzowie mogą ją oglądać w najnowszej komediowej produkcji Netflixa „Gang zielonej rękawiczki”, gdzie wciela się w jedną z trzech złodziejek. W serialu towarzyszą jej Anna Romantowska i Magdalena Kuta.

Małgorzata Potocka pojawi się w najbliższą niedzielę, 23 października na antenie Radia ZET, gdzie porozmawia z Szymonem Majewskim. Słuchaj audycji „Nie mam pytań” w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać rozmowy z Andrzejem Piasecznym, który gościł ostatnio w audycji "Nie mam pytań":