Obserwuj w Google News

„Jakbym z kumpelą rozmawiał”. Owsiak o spotkaniu z Igą Świątek. Oddała rakietę na aukcję WOŚP

2 min. czytania
22.01.2023 19:05

Finał WOŚP 2023 pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” odbędzie się już 29 stycznia. Niezwykle istotną częścią wydarzenia są oczywiście aukcje gwiazd. W tym roku wyjątkową licytację przygotowała m.in. Iga Świątek. Jerzy Owsiak opowiedział w Radiu ZET o spotkaniu z najlepszą tenisistką świata.

Jerzy Owsiak Iga Świątek
fot. Radio ZET, Wojciech KUBIK/East News

Jerzy Owsiak gościł w „Nie mam pytań”, gdzie zdradził Szymonowi Majewskiemu tajemnice 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zbliża się wielkimi krokami. W tegoroczną edycję zaangażowała się m.in. Iga Świątek. Gość Radia ZET opowiedział o wyjątkowym spotkaniu z tenisistką.

Redakcja poleca

Jerzy Owsiak w Radiu ZET o spotkaniu z Igą Świątek. „Jakbym z kumpelą rozmawiał”

Iga Świątek po raz kolejny pokazała wielkie serce i zaangażowała się w WOŚP. Na licytację trafiła jej rakieta, którą w zeszłym roku wygrała wielkoszlemowe turnieje Roland Garros i US Open. To jednak nie koniec. Zwycięzca otrzyma również zaproszenie na mecz tenisistki podczas French Open 2023, a także będzie miał okazję poznać osobiście Igę. Nic dziwnego więc, że aukcja bije rekordy popularności i osiągnęła na ten moment zawrotną cenę ponad 260 tysięcy złotych.

Jerzy Owsiak w audycji „Nie mam pytań” wrócił wspomnieniami do spotkania ze Świątek, podczas którego przekazała mu swoją rakietę. Twórca WOŚP był zachwycony jej postawą.

Obok mnie stoi dziewczyna, która... Modlę się do wszystkich bogów świętych, żeby taka została. Normalna. Nie ma szajby sukcesu. Patrzę na jej buty, spodnie, jak jest ubrana, jaki sweter ma na sobie, jak się odzywa, co mówi. Jakbym z kumpelą rozmawiał. Normalność. Przemiła normalność.

Redakcja poleca