Obserwuj w Google News

Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić. Ignacy i PNAU & Troye Sivan

2 min. czytania
06.02.2023 10:20
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od autora wielkiego hitu „Czekam na znak” Ignacego oraz australijskiego duetu elektronicznego PNAU, który połączył siły z Troye'em Sivanem. Nie możesz ich przegapić!

PNAU
fot. mat. prasowe / Cybele Malinowski

Nowości w Radiu ZET: Ignacy i PNAU & Troye Sivan

Ignacy – „To co mam”

Ignacy podbił serca słuchaczy Radia ZET piosenką „Czekam na znak”. Przyszła pora na kolejny singiel, czyli utwór „To co mam”, o którym wokalista niedawno opowiedział osobiście na naszej antenie.

To kontynuacja mojej wcześniej piosenki „Czekam na znak”. Trochę opowieść o tym, co by się stało, gdybym dostał ten znak. Subtelne brzmienie na nowy rok.

Ignacy z nowym singlem w Radiu ZET. Swój przebój usłyszał w trakcie… egzaminu na prawo jazdy

PNAU & Troye Sivan – „You Know What I Need”

PNAU to australijski duet elektroniczny, który zrobił furorę na listach przebojów remiksem „Cold Heart” Eltona Johna i Duy Lipy. Piosenka osiągnęła ponad 1,5 miliarda streamów.

Nowy singiel „You Know What I Need” z gościnnym udziałem Troye’a Sivana łączy w sobie nowoczesne rytmy disco i elegancki synth-pop. Utwór promuje wyjątkowa animacja stworzona za pomocą sztucznej inteligencji.

Redakcja poleca

 Ponowna praca z Troyem była niesamowita! Pisząc tę piosenkę, nie mieliśmy pojęcia, że będziemy mieć tyle szczęścia, a Troye Sivan wniesie swoją nieokiełznaną kreatywność do świata PNAU – mówi duet.

 Jestem przeszczęśliwy, że ta piosenka wychodzi tuż przed australijskim latem – brzmi dla mnie, jak festiwal na plaży i nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie – dodaje Sivan.