Obserwuj w Google News

Feel i nowy singiel "Jedwabna nić". Piotr Kupicha zdradza: "To skrót mojego życia"

1 min. czytania
31.03.2023 22:00
Zareaguj Reakcja

Feel powraca z kolejnym singlem promującym najnowszą płytę zespołu wydaną z okazji 15-lecia na scenie. W utworze „Jedwabna nić” grupie towarzyszy Sebastian Riedel.

Piotr Kupicha Feel
fot. Radio ZET

Feel podbił listy przebojów utworami „Jak anioła głos”, „Gotowi na wszystko” czy „No pokaż na co cię stać”. Aż trudno uwierzyć, że zespół z Piotrem Kupichą na czele jest już na scenie od ponad 15 lat. Z tej właśnie okazji wydali album „Feel 5”, a promuje go m.in. piosenka „Jedwabna nić”.

Redakcja poleca

Feel – „Jedwabna nić”. Premiera w Radiu ZET

Płyta „Feel 5” ukazała się we wrześniu zeszłego roku. Jak mówią sami muzycy, w świecie tiktokowych hitów i elektronicznie tworzonej muzyki chcieli zrobić płytę opartą na prawdziwych instrumentach, których są pasjonatami.

Utwór „Jedwabna nić” z Sebastianem Riedlem to kolejna piosenka promująca płytę. W sieci pojawił się już oficjalny teledysk, w którym występują m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Grzegorz Czerepak.

 Ten utwór jest całym życiem. Pewnym skrótem mojego życia. (…) Ten numer jest przemyśleniami życia. To zlepek wzlotów i upadków mnie, każdego z nas. Opowiada o tym, że różne sytuacje dzieją się w życiu i musimy wyciągać z nich wnioski – mówi Piotr Kupicha w Radiu ZET.

Redakcja poleca