Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior: Laura Bączkiewicz prosi słuchaczy Radia ZET o głosy. Trwa głosowanie online

2 min. czytania
09.12.2022 20:00
Zareaguj Reakcja

Laura Bączkiewicz wystąpi na Eurowizji Junior 2022, gdzie zaprezentuje utwór „To The Moon”. Tak jak w poprzednich latach, widzowie z Polski mogą głosować na naszą reprezentantką. W nagranym specjalnie dla Radia ZET wideo Laura zwróciła się do naszych słuchaczy z prośbą o głosy. Jak to zrobić? Szczegóły poniżej.

Laura Bączkiewicz
fot. mat. prasowe

Laura Bączkiewicz to zaledwie 11-letnia piosenkarka, która dzięki zwycięstwu w „Szansie na sukces” będzie reprezentować Polskę na  Eurowizji Junior 2022. Konkurs odbędzie się już w niedzielę, 11 grudnia w stolicy Armenii, Erywaniu. Trwa głosowanie online, a nasza reprezentantka zwróciła się z prośbą do słuchaczy Radia ZET.

Laura Bączkiewicz tuż przed Eurowizją Junior 2022. "Nie mogę się doczekać. To moje marzenie"

Eurowizja Junior 2022: trwa głosowanie online. Laura Bączkiewicz prosi słuchaczy Radia ZET o głosy

Laura Bączkiewicz nagrała krótkie wideo, w którym poprosiła wszystkich słuchaczy Radia ZET o wsparcie w głosowaniu na Eurowizji Junior 2022.

Drodzy słuchacze Radia ZET. Pozdrawiam Was z Erywania. Nie zapomnijcie, że ruszyło głosowanie na trzy ulubione piosenki. Mam nadzieję, że zagłosujecie na Polskę i już teraz dziękuję za wsparcie!

Jak głosować na Polskę? Głosowanie online na Eurowizji Junior 2022 jest dostępne na stronie internetowej www.junioreurovision.tv i składa się z dwóch części. Każdy głosujący musi obejrzeć skrót wszystkich występów, a następnie wybrać trzy różne państwa i kliknąć opcję "VOTE".

Pierwszy etap rozpoczął się 9 grudnia o godz. 20:00 i zakończy się tuż przed rozpoczęciem tegorocznej Eurowizji dla Dzieci 2022, czyli 11 grudnia o godz. 15:59. Oddawanie głosów zostanie wznowione po wszystkich występach konkursowych i potrwa 15 minut.

W Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci liczy się także głosowanie jurorów, którzy przyznają punkty od 1 do 12. Na wyniki Eurowizji Junior składają się po równo głosy jury (50 procent) i widzów (50 procent).

Kulisy Eurowizji Junior 2022: ekskluzywne wideo z Erywania dla Radia ZET

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET prezentujemy ekskluzywne nagranie zza kulis tegorocznej Eurowizji Junior, na którym możemy zobaczyć Laurę i grupę tancerzy przygotowujących się do niedzielnego występu w Armenii.

Transmisja Eurowizji Junior 2022 już w niedzielę, 11 grudnia o godz. 16:00 na antenach TVP1, TVP Polonia i TVP ABC.