Obserwuj w Google News

Flash mob na placu Zamkowym, shopping i domówka. Dzień z Blanką w Radiu ZET

2 min. czytania
04.10.2023 21:00
Zareaguj Reakcja

„Dzień z… w Radiu ZET” to nasz wyjątkowy cykl, który ma jeden cel. Pozwolić fanom poznać bliżej popularną gwiazdę. Pora na kolejną odsłonę. Jej bohaterką jest Blanka, autorka przeboju „Solo” i finalistka Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Dzień z Blanką w Radiu ZET podbił serca naszych słuchaczy.

Blanka Radio ZET
fot. Radio ZET

Marzysz o poznaniu bliżej ukochanej gwiazdy? Zastanawiasz się, jaka jest naprawdę? Chcesz spędzić z nią cały dzień? Dzięki naszemu cyklowi „Dzień z… w Radiu ZET” jest to możliwe.

Redakcja poleca

Dzień z Blanką w Radiu ZET

Blanka to kolejna gwiazda, która chciała spędzić wyjątkowy dzień ze słuchaczami Radia ZET. I to już od samego rana!

Nasza ekipa wraz z piosenkarką przygotowała mnóstwo atrakcji. Pobudka, wspólne śniadanie, wypad na miasto i domówka z Blanką to tylko kilka punktów z naszego napiętego planu.

Zjedliśmy pyszne śniadanie w jednej z warszawskich kawiarni. Blanka pojawiła się w kurtce z wielkim napisem "Rodeo". Co to oznacza? Że pora nauczyć się układu do najnowszego singla. Robert Karpowicz podjął to niełatwe wyzwanie. 

- Opierałem się dość długo. Naprawdę. Możemy potwierdzić, że mniej więcej 15 sekund.

- Kochani, udało się. Udało się. Zatańczył! - stwierdziła Blanka.

Nasz kolejny punkt to plac Zamkowy w Warszawie, gdzie postanowiliśmy zorganizować spontanicznego flash moba do najnowszej piosenki Blanki. Chętnych do tańca nie brakowało. Wszystkich kroków nauczyła ich choreografka piosenkarki, Paulina.

– Paulina świetnie uczy. Ludzie jej słuchają i naprawdę dają radę. Mega! – oceniła wokalistka.

Blanka uwielbia zakupy. Czy Karpiu również? Chyba nie za bardzo, ale dla gwiazdy "Dnia z... w Radiu ZET" zrobi wszystko. Podczas shoppingu uczestniczka Eurowizji 2023 wybrała dwie stylizacje, na które mogłeś głosować na naszym Instagramie. Jakim typem klientki jest Blanka?

– Przymierzam aż trafię. Na totalnym luzie. Jestem tym typem. Po prostu na spontanie.

To nie był koniec atrakcji. W trakcie wspólnego lunchu zjedliśmy pyszną pizzę, a wieczorem ruszyliśmy na domówkę z Blanką, która relacjonowaliśmy nie tylko na antenie, ale także naszym TikToku, gdzie uruchomiliśmy specjalną transmisję live. Działo się!

Blanka i nowy singiel "Rodeo"

Przypomnijmy, że Blanka wróciła ostatnio z zupełnie nowym singlem „Rodeo”, o którym opowiedziała na naszej antenie.

– To hymn wolności dla mnie. „Rodeo” jest o tym, kiedy dajemy komuś tyle szans, a ta osoba nie poprawia swojego zachowania. W końcu nasza miłość do niej się absolutnie wyczerpuje i tego już nie ma.

Oglądaj

Nie przegap
Blanka Radio ZET
14 Zobacz galerię
fot. Radio ZET