Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski zabrał naszych słuchaczy na wycieczkę. Zagrał dla nich specjalny koncert

2 min. czytania
27.09.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski wie, jak dbać o fanów i naszych słuchaczy. To był naprawdę wyjątkowy dzień premiery jego najnowszego singla zatytułowanego „Taki jak Ty”. Najpierw pościelowa środa w Radiu ZET, a potem wspólna wycieczka poza miasto, gdzie wokalista zagrał specjalny koncert. Działo się!

Dawid Kwiatkowski Radio ZET
fot. Radio ZET

„Taki jak Ty” to najnowszy singiel Dawida Kwiatkowskiego, który zaprezentowaliśmy premierowo w porannym programie „Dzień Dobry Bardzo”. Utwór promuje teledysk, gdzie głównym bohaterem jest pościel… Nic więc dziwnego, że premierę piosenki zrobiliśmy w łóżku, a Dawid wpadł do nas wraz ze swoją kołdrą. To jednak nie koniec. Nasi słuchacze, którzy wygrali konkurs na Instagramie, wyruszyli na tajemniczą wyprawę z artystą.

Redakcja poleca

Słuchacze Radia ZET na wycieczce z Dawidem Kwiatkowskim. Zagrał dla nich specjalny koncert

Specjalny minikoncert pełen przebojów, wspólne oglądanie nowego teledysku, prezent w postaci haftowanej pościeli, rozmowy o muzyce i pamiątkowe zdjęcie z Dawidem Kwiatkowskim. Lepszego dnia u boku ulubionego artysty nasi słuchacze nie mogli sobie wyobrazić.

Zwycięzcy naszego konkursu wyruszyli z piosenkarzem na wyjątkową wycieczkę poza Warszawę. Jedna z naszych słuchaczek przyznała, że ten dzień to spełnienie jej marzeń.

– Uczyłyśmy się tekstu w drodze. Wersja akustyczna (nowego singla – przyp. red.) jest jeszcze piękniejsza. Jest tu przepięknie i klimatycznie. Cieszę się, że mogę tutaj być.

Dawid Kwiatkowski z przyjemnością odpowiadał na pytania swoich gości. Przy okazji zdradził również, dlaczego to właśnie kołdra jest tak ważna w jego najnowszym wideoklipie.

Kołdra gra główną rolę w tym teledysku. Pierwsza scena to mój pokój hotelowy. Budzę się po trasie, rozłożonych jest tam dużo rzeczy związanych z nią. Plakietki, identyfikatory, moja gitara. Jestem w trasie, kiedy za bardzo nie chcę w niej być. W sensie w tym teledysku oczywiście. Postanawiam uciekać. Uciekam tak szybko, że jedyne, co mogę wziąć ze sobą i na sobie, to ta kołdra.

Nie przegap