Obserwuj w Google News

Pościelowa Środa z Dawidem Kwiatkowskim. Zagraliśmy jego nowy singiel prosto z łóżka

1 min. czytania
27.09.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Każdy czasami nie ma ochoty wstawać z łóżka i marzy o spędzeniu całego dnia w pościeli, zwłaszcza kiedy nadeszła jesień. I właśnie dlatego zorganizowaliśmy Pościelową Środę w Radiu ZET. Ekipa „Dzień Dobry Bardzo” poprowadziła program prosto z łóżka. Dołączył do nich gość specjalny, Dawid Kwiatkowski, który zaprezentował słuchaczom swój nowy singiel „Taki jak Ty”.

Dawid Kwiatkowski Radio ZET
fot. Radio ZET

Trwa Pościelowa Środa w Radiu ZET. Tego dnia stawiamy na relaks w pościeli, więc Kamil Baleja, Marek Starybrat i Bartosz Gajda nie wstali z łóżka i poprowadzili w nietypowy sposób poprowadzić poranny program „Dzień Dobry Bardzo”.

Pościelowa Środa z Dawidem Kwiatkowskim. Premiera nowego singla "Taki jak Ty" prosto z łóżka

Dawid Kwiatkowski oczarował naszych słuchaczy swoim ostatnim przebojem „Café de Paris”. Pora na kolejny singiel „Taki jak Ty”, który zaprezentowaliśmy premierowo na naszej antenie tuż przed godz. 8:00 w pierwszym porannym programie w historii radia, który nasza ekipa poprowadziła... z łóżka. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

Tego dnia wokalista i Radio ZET przygotowali coś naprawdę specjalnego. Łóżkowa premiera nowej piosenki, a później wspólna wycieczka z Dawidem Kwiatkowskim, w której wzięli udział nasi słuchacze – zwycięzcy naszego konkursu na Instagramie. Działo się!

Oglądaj

Nie przegap