Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski i Kołodka razem pokazali Wam Paryż. Niesamowity dzień z gwiazdą w Radiu ZET

2 min. czytania
19.04.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

„Dzień z… w Radiu ZET” to nasz najnowszy projekt, który ma jeden cel. Pozwolić Wam poznać bliżej swoją ulubioną gwiazdę. Pierwszym bohaterem cyklu był Dawid Kwiatkowski, z którym ekipa Radia ZET i nasi słuchacze spędzili niesamowity dzień w Paryżu. Działo się!

Dawid Kwiatkowski Agnieszka Kołodziejska Radio ZET
fot. Radio ZET

Marzycie o poznaniu bliżej ukochanej gwiazdy? Zastanawiacie się, jaka jest naprawdę? Chcecie spędzić z nią cały dzień? Dzięki naszemu nowemu projektowi „Dzień z… w Radiu ZET” jest to możliwe.

Dawid Kwiatkowski wyznaje miłość Paryżowi. „Czekałem 10 lat, żeby napisać tę piosenkę”

Dzień z Dawidem Kwiatkowskim w Radiu ZET. Byliśmy razem z nim w Paryżu

Dawid Kwiatkowski marzył, aby spędzić wyjątkowy dzień z naszymi słuchaczami. Dlatego też zaprosił Agnieszkę Kołodziejską do swojego ukochanego miasta, czyli Paryża, o którym śpiewa w najnowszym singlu "Café de Paris". Środowy poranek nie należał do najłatwiejszych, ale Kołodka pomogła wokaliście w pobudce i wyruszeniu w miasto razem ze słuchaczami Radia ZET.

Kwiatkowski zabrał Was na najsłynniejszą ulicę Paryża, czyli Les Champs Elysees, a później na plac Trocadero nieopodal wieży Eiffla, gdzie zagrał na żywo swoją najnowszą piosenkę, a Kołodka dzielnie zbierała pieniądze do kapelusza. Następnie wybraliśmy się na pyszną kawę i tour po najlepszych vintage shopach. Spotkaliśmy się też z Michałem Kwiatkowskim, bratem Dawida, który na co dzień mieszka w Paryżu. 

Widujemy się coraz częściej. Jestem szalenie szczęśliwy. Mam wrażenie, że Paryż stał się takim trzecim domem Dawida, bo wiadomo jest nasz rodzinny Gorzów, Warszawa i Paryż, do którego przyjeżdża już od dawna, ale wydaje mi się, że teraz ta więź się umacnia – mówi Michał.

Dawid znalazł również chwilę, aby odpowiedzieć na Wasze pytania. Jedna ze słuchaczek była ciekawa, co wokalista robi w wolnym czasie, żeby się zrelaksować.

 To jest wspaniałe pytanie. Mam chyba dobrą odpowiedź. W takich momentach, kiedy naprawdę tej pracy jest dużo, dużo bodźców do mnie przychodzi i muszę troszkę odpocząć, to właśnie wylatuję do Paryża. Tak naprawdę po prostu lecę spędzić czas z moim bratem.

W trakcie spaceru po Paryżu Dawid Kwiatkowski zabrał Kołodkę i wszystkich słuchaczy do kawiarni, która zagrała w oficjalnym teledysku do utworu "Café de Paris". Po drodze wokalista spotkał swoich fanów mieszkających w stolicy Francji.

Mieszkają tu już od prawie 10 lat. Niesamowite spotkanie. Bardzo podoba im się teledysk, bardzo podoba im się piosenka, więc to miód na moje uszy.

To nie koniec atrakcji związanych z Dawidem Kwiatkowskim. Wokalista i Kołodka przywiozą ze sobą wyjątkowy prezent. Na naszym Instagramie ruszył konkurs, w którym możecie wygrać koszulkę z napisem "I Love Paris". To nie byla jaka koszulka, bo pojawiła się w wideoklipie. Co trzeba zrobić, aby ją zdobyć? Szczegóły poniżej: